Skocz do zawartości
thc-thc

grower

3xAmnesia plus 3xMoby dick


WSMgrow

Recommended Posts

Witam

Startujemy z fotoreacja z mojej uprawy za cel obralem 600g z 6 plantow?

Rosliny to Amnesia oraz Moby dick od dinafemu?

1dzien to 02-02-2015 roslinki sie pojawily

Prosze o komentarze i porady doswiadczonych growerow:

Aktualnie 11dzien rosna zdrowo?2 krzaczki juz poszly do gleby LST wogole to z treningiem to bedzie mix lst,topingu i fimingu a jeden moby dick zostanie poprowadzony Main Lining na 8 topow?

post-42357-0-16901600-1423870136_thumb.j

post-42357-0-83412800-1423870164_thumb.j

post-42357-0-15375000-1423870193_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A wiec tak wiem ze przyb250w wynik niemozliwy ? narazie panny sa pod mh250w na 0.5 m2 w doniczkach bodajze 5.5l docelowo trafia do airpotsow 15l do boxa 1x1x2 pod hps lumatek 250-600W i tam dokoncza weg i beda kwitnac? troche szczegolow :

Ziemia canna pro 70%+30% koks

Canna wega

Canna pk

Canna teraflores

Canna riho... (to na korzenie)

Ashati sl

Canna boost

Ripen

Magic plant evolution

Tabletki CO2

Tym zamierzam je karmic ?

W duzym growboksie narazie mam 6 automatow w ok 40 dniu i jak dojda te 6 plantow wskoczy w ich miejsce ?pozdo

 

gallery_42357_984_283188.jpg

 

tutaj LST moich AFgallery_42357_984_1030297.jpgooraz calosc tzn docelowy box moich panien tu powedruja jak automaty dojda :)

 

 

Yo !gallery_42357_984_905983.jpg

 

Witaj

Przede wszystkim regulamin fotorelacji http://trawka.org/forum-352/announcement-22-regulamin-growlog/

Wynik realny jak posiadasz wiedzę przynajmniej teoretyczną, rękę do roślin i HPS 600W minimum :)

 

teoria czytana , praktyka 2 lata ale jedynie AF i dlatego prosze o pomoc przy roslinach fotoperiod:)PZDR

Witaj :elo:

 

Proszę zamieszczaj zdjęcia w galerii, jak dodać zdjęcia do galerii oraz w postach znajdziesz klikając w link Jak dodać zdjęcia do galerii trawka .

Opisz również warunki panujące w boxsie jak, moc lamp itd

Zdejmij ten keramzyt z wierzchu.

 

z buchem  :indiana:

 

 

ale ja nie dawalem keramzytu to ziemia Canna PRO :)

 

tak na oko to doniczki masz max 11l  powierzchnie okolo 0,5m2 i lampe 250 max 400w.  i chcesz osiagnac 600g?

 zasiadam i ogladam bo mnie zaciekawiles.  :zmiazdzony:

 

wyjasnilem sytuacje bedzie 600W a nawet 660W z lumateka ale dopiero na FLO:) PZDR

SORRY za zamieszanie w tej fotorelacji od jutra UP tylko w temacie i nauczylem sie zdjecia wklejac Yo! :zjarany:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ku**a, musiałem się przez cały temat przebijać by doczytać co ty tam masz. Edytuj pierwszy wpis i podaj tam co masz, czyli podłoże, oświetlenie itd...

powiadasz że gram z watta chcesz wyciągnąć przy ML, LST, itd., i to przy dwóch rożnych odmianach na metrze kwadratowym?

ciekawe, ciekawe...... będę uważnie śledził.... :excellent:

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ku**a, musiałem się przez cały temat przebijać by doczytać co ty tam masz. Edytuj pierwszy wpis i podaj tam co masz, czyli podłoże, oświetlenie itd...

powiadasz że gram z watta chcesz wyciągnąć przy ML, LST, itd., i to przy dwóch rożnych odmianach na metrze kwadratowym?

ciekawe, ciekawe...... będę uważnie śledził.... :excellent:

 

 

plan ambitny zdaje sobie sprawe :) ale skoro z 6 AF na 0,5m2 pod 250 HPS wyciagalem 250-280 g to mysle ze realne :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

czym wyższy szczyt, tym trudniej się go zdobywa ;)

na prawdę życzę ci takiego wyniku,... znam to z autopsji jak trudno go uzyskać :yoda:

i mówimy tu o zajebistym -i tu mam na myśli żeby nie było przenawożone, bo wtedy topy ważą więcej-  paleniu suchym jak wiór  :excellentp:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+