Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

3xAmnesia plus 3xMoby dick


WSMgrow

Recommended Posts

a tak przy okazji wrzuce pare fotek z drugie boxa z AF :)

 

 

 gallery_42357_984_78760.jpgmed_gallery_42357_984_253983.jpg

tutaj C Jack po nieplanowanym topingu :)

 

med_gallery_42357_984_39569.jpg

jak po przejsciach nie wyglada zle zrobilem mu ostre strzyzenie i opryskalem Magic Plant Evolution po czym wyraznie odzyl

med_gallery_42357_984_704656.jpg

tutaj Kush AF                                                    i jeszcze jeden CJ

med_gallery_42357_984_336621.jpgmed_gallery_42357_984_2115278.jpg

 

a tu problem 3 kushe maja takie liscie popalone z plamkami tylko te najwieksze nie wiem co to myslalem ze niedobór magnezu opryskalem sola epson nie pomaga zbytnio co ciekawe chore sa 3 kushe natomiast 3 CJ maja sie dobrze POMOZE KTOS ??

 

med_gallery_42357_984_2267804.jpg

 

med_gallery_42357_984_536523.jpg

klawo jak cholera.  :D

mam pytanko. jaka wode lejesz do nawilrzacza? 

 i czy juz im lejesz rizo z vega?

 

leje odstana kranowke ta sama co podlewam tak dostaly rizo+vega i oprysk asahi SL

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki. 

widzialem sie nie dawno z kolega, ktory zrobil to ty co chcesz zrobic. poczekac z przesadzeniem. w jego oczach widzialem lzy hehe. cos wspominal o poplatanych korzeniach :Facepalm:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

przesadzic (powinna od samego poczatku byc w docelowej), odczekac +/- tydzien i wtedy fim pod ml.... plant za duzo szoku przezyje. po przesadzeniu, radzilbym jakims power rootsem podlac (w przypadku plagrona, to 1/3 zalecanej dawki)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

przesadzic (powinna od samego poczatku byc w docelowej), odczekac +/- tydzien i wtedy fim pod ml.... plant za duzo szoku przezyje. po przesadzeniu, radzilbym jakims power rootsem podlac (w przypadku plagrona, to 1/3 zalecanej dawki)

 

mam canny rhizotonic, wiem ze powinna i moglem tak zrobic z jedna ktora i tak wyladuje pod HPS jak wszystkie przesadze bo w szafe nie upcham upcham 5 jak olimpijskie kolka :))))aaa i mysle zrobic oprysk z MAGIC PLANT evolution .Polecil mi jeden grower w growshopie i zakupilem 125 ml opryskalem 2 AF i robi roznice :)) a wiec plan:

przesadzic

rhizotonic

canna vega

tydzien mija

upierdalam na 2 pietrze

ashati

magic plant

i potem 8 pal :))

 

moja inspiracja :

moj cel

 

 

Z fartem :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

 

 

 

 

pestki dinafem ? z moich wszystkich AF jakie mialem ta odmiane lubie najbardziej :) :) choc na IN wygladaja zupelnie inaczej maja tylko wade ze strasznie liche lodygi mialy albo zalete ze topy byly ciezkie :)

 

ps.niezle paly u mnie w UK na OUT mozna pomazyc :)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+