Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

3xAmnesia plus 3xMoby dick


WSMgrow

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

Startujemy z fotoreacja z mojej uprawy za cel obralem 600g z 6 plantow?

Rosliny to Amnesia oraz Moby dick od dinafemu?

1dzien to 02-02-2015 roslinki sie pojawily

Prosze o komentarze i porady doswiadczonych growerow:

Aktualnie 11dzien rosna zdrowo?2 krzaczki juz poszly do gleby LST wogole to z treningiem to bedzie mix lst,topingu i fimingu a jeden moby dick zostanie poprowadzony Main Lining na 8 topow?

 

Jakiej wielkości oraz szerokości masz GrowBoxa ? Bardzo przydałaby mi się ta informacja.

 

Oraz jakiej wielkości oraz szerokości doniczki ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

to mozesz probowac upchnac automaty do malego boxa( nawet nie wszystkie) a maluchy przesadzic i do duzego. potrzebna tylko odpowiednia zarowka w malym boksie... ale pewnie juz o tym myslales :excellent: ...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

to mozesz probowac upchnac automaty do malego boxa( nawet nie wszystkie) a maluchy przesadzic i do duzego. potrzebna tylko odpowiednia zarowka w malym boksie... ale pewnie juz o tym myslales :excellent: ...

 

przesadze je jak podrosna troche i zobacze ile mi wejdzie do malego boxa mysle ze 5 a ta jedna dam do duzego pod hps tam i tak swieci 18/6 i bedzie sobie rosl przy automatach ale to kwestia przyszlosci :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

UP 15.02 dzien 13

 

Panienki rosna zdrowo mysle ze jak na 2 tygodnie jest OK temperatura siega 26 stopni w nocy spada do 20 ,wilgotnosc utrzymuje na poziomie 70-85%, 2 panny sa po LST kolejne czekaja na trening:)

 

Dostaly lekki oprysk z asahi SL w stezeniu 0,5 ml na l wody

 

med_gallery_42357_984_2407846.jpg

med_gallery_42357_984_245271.jpgmed_gallery_42357_984_900563.jpg

 

 

gallery_42357_984_1581440.jpg

 

Pytanie brzmi kiedy zaczac fim i top ???

plant ktory zostanie trenowany ML narazie rosnie spokojnie

 

I jak wedlug was ROLNICY to wyglada?? Jakies sugestie ??

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ładne i zdrowe, na treningu się nie znam więc ktoś inny może podpowie.

i pisales mi wczesniej o 12/1 poczytalem troche ciekawe tylko nie wiem czy jak im teraz zmienie z 18/6 na 12/1 nie bedzie to problem dla krzakow

 

przez 2 lata bawilem sie z AF wiec LST nie jest mi obce a fiming i toping znam tylko z teorii:))

a oczkiem w glowie bedzie main lining ktory mnie zaciekawil bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+