Skocz do zawartości
thc-thc

grower

3xAmnesia plus 3xMoby dick


WSMgrow

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dobra rada bys codziennie przestawial doniczke "o 15 minut", tak by topy byly rowno doswietlone. na outcie wystarczylo o 30 minut co tydzien...

 

na pierwsze fimowanie, czyli v2 wg. mnie sa juz gotowe..

ja robilem tez v8 w in.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pytanie brzmi kiedy zaczac fim i top ??

 

Na 3 maksymalnie 4 piętrze! otrzymasz 6/8 głownych  topów.

Z doświadczenia wiem że lepiej jest zaniżać wynik niż go zawyżać :) 600gr z 6 krzaków pod 600w hmmm to może być dla Ciebie bolesne rozczarowanie przy wiedzy jaką posiadasz... jeden błąd i plan sie posypie jak domek z kart. Ale życzymy jak najlepiej! 

ps. Moj znajomy ma 6 klonow w boksie 1m2 winga caly czas leci 660W więc jak sie zgodzi wstawie tu zdjęcia i wynik bedziesz miał porównanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Na 3 maksymalnie 4 piętrze! otrzymasz 6/8 głownych  topów.

Z doświadczenia wiem że lepiej jest zaniżać wynik niż go zawyżać :) 600gr z 6 krzaków pod 600w hmmm to może być dla Ciebie bolesne rozczarowanie przy wiedzy jaką posiadasz... jeden błąd i plan sie posypie jak domek z kart. Ale życzymy jak najlepiej! 

ps. Moj znajomy ma 6 klonow w boksie 1m2 winga caly czas leci 660W więc jak sie zgodzi wstawie tu zdjęcia i wynik bedziesz miał porównanie.

Pozdrawiam

Witam!

Zdaje sobie sprawe ze to trudna sprawa ale nie niewykonalna? jak da rade podziel sie fotkami zawsze warto sie uczyc ?

Ja swoja wiedze opieram na ponad 2 latach zabawy z AF a tajnikami uprawy sezonowek jedynie teorie wiec jesli sie myle poprawcie mnie?

Wydaje mi sie ze mimo wszystko AF sa trudniejsze w uprawie i nie wybaczaja zadnych bledow ani przy karmieniu ani treningu bo nie tam czasu na naprawe korekte bledu zakwitnie i hooj karzel czy inny badyl wyrosnie zero kontroli a jednak przy sezonowkach majac czas i warunki mozna korygowac poprawiac ewentualnie poczekc dluzej na weg aby roslina byla wlasnie taka jaka sobie zyczymy?

PS. Ja swoje zalozenia opieram na wynikach uzyskiwanych z AF (250Whps 0,5m2) zawsze po 6 plantow i dla mnie wynik ponizej 50g/planta jest niemilym zaskoczeniem .

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+