Skocz do zawartości
thc-thc

grower

MH / HPS 250W | Royal Highness, Sweaty Betty, Haze af, Fruit af, Shot Adrenaline x(WR x (WM x DR))x(LS x DR)


Recommended Posts

Piękny GrowLog!!!! Aż miło się ogląda takie okazy :)

Co do szronu to aż gały mi wyskoczyły :) masywny

 

Smaku ja sam zastanawiam się co teraz wybrać na Out15 do nawożenia...

co tam masz dokładniej bo nie widzę na fotce :)

po

 

 

to nawozy ktore uzywam obecnie od advanced Nutriens z formula ph perfekt Micro,Bloom,Grow oraz wspomagacze organiczne kwasy humusowe w postaci Nirvana oraz mega rozbudowujacy kwiatostany Big Bud :) oraz Root z Atami

 

Zbite tłuste topy :zajebiscie: jakiej wysokości roślina?

100cm.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witajcie w przedostatnim upie tego gl :) w 90dniu sciolem Sweaty Betty od Grzecha bo przy wystawianiu do robienia fot znalazlem malutkie ognisko plesni a trzymam ja w 35% wilgotnosci a ona jest bardzo zbita to i tak mogla sie bardziej rozwinac.Royal wyladowal w sloju i powiem ze zacne ziolko na poczatku klepa ze nawet nie wiadomo czy medyczna ale po paru minutach czyste odprezenie i bardzo mi pomoglo przy problemach z bolem zoladka i stawu skokowego.Ale co tu wiecej sie rozpisywac pora na kilka fotek :)

RH przed sloikowaniem :) mocno zbity i zywiczny

DSCF2150

DSCF2151

DSCF2152

DSCF2153

DSCF2155

DSCF2157

A tyle wyszlo plonu :)

DSCF2154

No i 90 i ostatni dzien zycia Swety Betty.Powiem jeszcze ze trymowanie to czysta przyjemnosc 10 minut z zegarkiem w reku :D

DSCF2165

DSCF2167

DSCF2169

DSCF2171

DSCF2172

Na dzis na tyle do ostatniego upa :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Witajcie czas na ostatni up w tej odslonie :) Sweaty Betty jak zwykle jakosc na naj wyzszym poziomie i najlepszy smak i wyglad gotowych topow.

DSCF2175

DSCF2174

DSCF2173

 

Wiec policzywszy wyszlo:

Automat Shot Adrenalina 15g

Haze auto 34g

Fruit Auto 35g

Royal Highness 39g

Spocona Beata 48g

co razem dalo 171g  co mnie zadowala :)

Kazda odmiana ma cos unikalnego Haze slodycz,Fruit zapach i smak,RH dzialanie,SA jako jedyny automat od Bebooka pokazal klase w smaku i indyjkowej mocy , no i Sweaty Betty od Grzecha najladniej wygladajaca,smakujaca i z interesujaca moca normalny Best of the Best :)

To na tyle i do nastepnego niebawem :P

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+