Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

MH / HPS 250W | Royal Highness, Sweaty Betty, Haze af, Fruit af, Shot Adrenaline x(WR x (WM x DR))x(LS x DR)


Recommended Posts

He! @ masakrator nie ma takiej opcji :DW nastepny grow wrzuce MoonDoga choc z genow od Ciebie to Spocona Beatka mnie rozkochala bo amber i moon to upierdalacze mocne :D

To wiec po powrocie zastaly mnie niedobory z ktorymi od razu sie zajolem bo do tej pory dostawaly tylko wode z Root-C atami.Braki glownie magnezu.Dzis podlane polowa dawki Grow,Micro i cand bud,jusic.No to fotki

RH z RQS 12 dzien.ta ma najwiekszy deficyt Mg

DSCF1994

SB z GGS 12 dzien te rosliny lubia jesc :)

DSCF1995

Trojca auto od gory Haze,Fruit z Dinafem i na dole SA od Bebooka

DSCF1996

Haze af 12 dzien juz ci**i pokazal :)

DSCF1997

Fruit 9 dzien

DSCF1999

Shot Adrenaline Bebooka 9dzien

DSCF2001

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czy zdrowo to raczej nie jedna czarna owca w stadzie sie trafia RH z RQS jej stan pogarsza sie wszystkim pasuje klimat ,podloze a ta jedna ledwo zipie.Dzis mierniki poszly w ruch przelalem ja woda RO i ec jest na super poziomie 1,2  a ph ma 6,1 a ona nadal sie nie poprawia to co wydawalo sie na niedobor Mg teraz wyglada jak zablokowany Fosfor.Liscie zawijaja sie do dolu i maja flakowate brzegi i zolte plamy.Klimat mam taki Noc temp-21stC wilgotnosc 65%  Dzien 29stC wilgotnosc 50-55%. Nim przelalem wyciagnolem z donicy i zobaczylem jak wyglada bryla korzeniowa i mimo Rota nie przerosla nawet polowy donicy gdzie pozostale maja pieknie wypelnone cale donice.Moze ktos cos podpowie co tej szmacie zaradzic? :mur:

DSCF2003

DSCF2004

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+