Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150W | Afghan Skun, The Doctor


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam. Zdawien oczekiwany UP! 

 

Na kwitnienie przełączyłem  14 stycznia. Dzisiaj maja około 95 dni:) Na flo są już 42 dni.

Podlewam Bloombastic i TRY Pack z BioBizz.

 

 

gallery_42120_919_882520.jpg

The Doctor

gallery_42120_919_2656513.jpg

gallery_42120_919_683072.jpg

 

Kurde nie wiem dlaczego zdjecia mi się poobracały już nie chce mi się tego zmieniać sorka.

 

Afghan

gallery_42120_919_2911717.jpg

Poprawione. No piszcie koledzy co spierdzieliłem bo szykuje się mentalnie do następnego grow. Potrzebuje mocniejszą lampe jak by chciał ktoś opchnąć w dobre ręce 250 hps lub inne akcesoria to ja chętnie się dogadam lub oddać pestki :D

a i takie pytanko można łączyć blooma z bio-bloom i top max?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na pierwszym zdjęciu krzak po lewej stronie ma poważne problemy, raczej nie do uratowania, co będzie z niego to będzie :) 

Ten po prawej też ma lekki problem. Przytnij nożyczkami te suche końcówki, będzie widać czy problem narasta. 

 

Światła nigdy za wiele, zmiana na mocniejszą lampę to dobra myśl :) 

 

 

Podlewam Bloombastic i TRY Pack z BioBizz.

a i takie pytanko można łączyć blooma z bio-bloom i top max? 

Bloombastic z atami jest naturalny więc można mieszać, ale nie przesadzaj z dawkami i stosuj się do zaleceń producenta a nawet i mniejsze dawki.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ta po lewej to słabo cały czas szła. Zostawiłem ją nic innego tam włożyć nie mam. Po prawej to Doctor zrobił się żółty tylko na szczycie i wydaje mi się że przyczyna był jego szybki wyskok w powietrze i bym za blisko lampy bo mnie nie było przez kilka dni. Odciąć tylko żółte końcówki czy całe liście?. Lampe miałem mieć większą ale kolega cały czas używa wiec już chyba lipa i ten grow skończę tak jak jest. Zastanawiam się nad lumatek dim 250- 150 lub 400 - 250 tylko że mam filtr i wentyl kanałowy 180m/h i przy 400 w będę miał problem z wysoką temperaturą a box ma tylko 60/60 i bądź tu mądry. Dziękuję za poradę elo

A no i nie wiem czy trochę szczyt afghana nie poobrywać bo gęsty strasznie.?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Hejka. Wczoraj była kosa, wszystko podwieszone na sznurkach i po 4 dniach na mniejsze porcje i do słoików. Nie wyszło tego za wiele ale zawsze coś myślę że nie będę płakał. Zdjęcia mam ale wszystko wrzucę jak już będę miał wszystko suche na wadze. 

Następny grow będzie pod 400W już mam wszystko zakupione więc będzie ciekawiej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+