Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 108W | Royal Bluematic auto, Amnesia Haze, Blueberry


Recommended Posts

Siemka panel chyba daje rade  ,wydaje mi się że bluematic się wyciągnął trochę za bardzo w górę,  od kiedy założyłem panel  Blueberry dostało niezłego kopa poszła w górę zaczęła kwitnąć nie za wcześnie ? , te topy na amnessi jeszcze spuchną ? za ile mniej więcej ścinka ? :) jakieś rady z góry dzięki :)

 

amnesia femi

amnesia femi

amnesia femi

royal bluematic auto

Blueberry femi

royal bluematic auto

20150129 163452

20150129 163903

20150129 164005

20150129 163952

20150129 163946

20150129 163942

20150129 163913

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

panowie w końcu  UP  dostałem świeże foty w weekend wracam do NL i planuje ścinkę amnesi  tylko nie wiem czy już czas odżywki zostały odstawione w tym tyg  bluematic i bluebery maj się chyba dobrze i jeszcze potrzebują czasu   :) jakieś wskazówki mile widziane ;)  

amnesia

amnesia

amnesia

amnesia

bluematic

bluematic

amnesia

amnesia

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Siemanko kolejny UP

 

Amnesia  już ścięta wyszło z niej 30 g bardzo smaczna jestem pod wrażeniem tłusta i  kopiąca :D 

 

Royal  bluematic i blueberry jużdochodzą bardzo ciekawie pachną :D blueberry bardzo zbite topy :D

 niedługo nowy growlog  w wodzie już pływają  jack herer automat i  painkiller xl medical  jakieś informacje na temat tych odmian mile widziane mam zamiar zrobic z nich outdoory jestem w NL pogoda sie rozkręca niedługo można sadzić  :) pozdro palacze :elo:

 

amnesia  :D

royal bluematic , blueberry

bluematic

blueberry

royal bluematic , blueberry

blueberry

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+