Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 108W | Royal Bluematic auto, Amnesia Haze, Blueberry


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

 Siemka wszystkim 

z góry mowie ze coś jest do dupy moje krzaczki wolno  rosną amnesie z palenia i 1 blueberry wywaliłem z boxa niema miejsca  co raz bardziej zastanawiam sie nad hps 70 bo to jest lipa albo led ta uprawa zaczyna mnie zniechęcać myślicie że coś z tego będzie ?  na poczatku miały bardzo słabe oświetlenie i warunki moze też przez to takie są teraz maja w miarę ok z wyjątkiem oświetlenia to nie jest to sa 4 żarówki 2 x 20w 1x32w 1x23w  wsumie gdzieś 6 tys lumenów  ale to chyba słabo. wentylacja , teperatura , wilgoć w normie bardzej na poczatku miałem problemy z podlewaniem i dawkowaniem odżywek ale ogarnąłem to i podlewam raz a dobrze , na wkitnienie zakupiłem plagron terra bloom  miało być wszystko z canna ale niestety nie było terra flores i byłem zmuszony znajomy mówił ze powinno być ok ale nie wiem to końca czy to był dobry pomysł ,na amnesi są już chyba jakieś kwiaty  nie znam sie pozatym ma ona chyba z prawie 2 miechy ponad może nawet  reszta jakoś rośnie bluematic już chyba kwitnie z tego co widze  świecę im 18/6 amnesie wyciagam co 12 do 2 szafy ciepłej i ciemnej  a wtedy wsadzam tam ta donice z parapetu z amnesia z palenia i blueberry  mix straszy ale ustawiłem to pod siebie tak ze mam czas zrobić to zawsze o tych samych godzinach . teraz foty  

 

jakieś rady na pocieszenie mile widziane :)

 

 

gallery_33603_896_28434.jpg
Wyniki wyszukiwania

gallery_33603_896_74191.jpg

 

gallery_33603_896_28564.jpg

 

gallery_33603_896_4761.jpg

gallery_33603_896_48473.jpg

gallery_33603_896_5345.jpg

gallery_33603_896_79477.jpg

gallery_33603_896_25231.jpg

gallery_33603_896_63810.jpg

gallery_33603_896_35948.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

 na wkitnienie zakupiłem plagron terra bloom  miało być wszystko z canna ale niestety nie było terra flores i byłem zmuszony znajomy mówił ze powinno być ok ale nie wiem to końca czy to był dobry pomysł

Trzeba było nie kupować i poczekać aż będzie Terra Flores, a znajomy niech teraz odkupi od Ciebie plagrona  :laugh:

Nie mieszaj nawozów różnych marek

 

Następnie przełączaj je już na 12/12. 

 

Błędem było zasadzenie dwóch roślin w jeden doniczce, strasznie taki zabieg spowalnia rośliny.

 

Nie baw się roślinami, a tym bardziej nierównomiernym oświetleniem bo wyjdą Ci hermy a nie topy. Zostaw wszystkie w boxie w spokoju.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+