Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 108W | Royal Bluematic auto, Amnesia Haze, Blueberry


Recommended Posts

Forum może policyjne wrzuciłem żebyś spojrzał czy warto  ale spoko dobra to kupuje ten panel  myślę ze do tyg będzie ten panel  to w moim posiadaniu wgl to jestem w NL i tu tego nie mogę znalezć a pisze ze wyprodukowany w NL chyba ze słabo szukam jedynie znalazłem allegro ziomek ma mi kupić i wysłać chyba ze znajdę tu najlepiej by było .  cannazym dokupię jutro dzięki za rady 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

siemka zakupiłem cannazym podlałem je wczoraj mixturą  , kiedy obciąć  dolne liście ? tak jak vito powiedziałeś przestałem tam zaglądać i grzebać ale dziś zajrzałem i jest bardzo gęsto na amnesi wszędzie małe kwiaty,  zrobiłem mały porządek w boxie i tyle krzaków nie ruszałem, 

panel zamówiłem  będę miał go jednak we wtorek rozmawiałem z gościem przez kom panele są faktycznie robione przez kilku gości w pl,  z Holandią maja tyle wspólnego że jakaś firma zamówiła u nich większą ilość takich lampi nie wszystko poszło, mówił że niedługo wypuszczają jakieś nowe konkretne lampy led ze ma to być rozpiexxol, nie napalam się jakoś strasznie bo cena lampy jest jaka jest to będzie test, to link  dla zainteresowanych

 

 http://allegro.pl/lampa-panel-led-grow-do-roslin-108w-400w-hps-hit-i4959721355.html

 

więcej fotek jak przyjdzie panel :D

 

amnesia fem

10877891 594181227349367 1905495685 N

 

 

royal bluematic auto

amnesia fem

amnesia fem

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+