Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Marihuana ukryta między pomidorami


Vito

Recommended Posts

narkotyki.jpg

 

Kryminalni z koszalińskiej komendy po raz kolejny ustalili i zatrzymali osobę nielegalnie uprawiającą konopie indyjskie. Tym razem prawie 2 metrową roślinę zabezpieczyli między krzakami pomidorów.
 
 
W toku wykonywanych czynności kryminalni w jednej z podkoszalińskich miejscowości trafili na posesję 32-latka. Sprawdzając informację o tym, że może się tam znajdować niewielka uprawa konopi sprawdzili każdy zakamarek należącej do niego działki.
 
 
- W trakcie sprawdzania zauważyli pawilon zbudowany z metalowej konstrukcji pokryty folią. Gdy weszli do środka okazało się, że mężczyzna nie uprawiał tam tylko i wyłącznie pomidorów. Między warzywami kryminalni ujawnili wysoki i dorodny krzak konopi - informuje oficer prasowa koszalińskiej komendy. - Mundurowi podczas przeszukania ujawnili i zabezpieczyli w pomieszczeniu zajmowanym przez 32-latka ponad 7 gramów zielonego suszu. Badania potwierdziły, że jest to marihuana.
 
 
Wobec takich ustaleń mundurowi narkotyki zabezpieczyli, a ich posiadacza zatrzymali i przewieźli do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzuty zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 3.
 
Link to comment
Share on other sites

Wystarczy że o uprawie wie o jedna osoba za dużo, chwalenie się na facebooku (to jest nowa baza danych każdych służB) lub innych szemranych portalach, życzliwi sąsiedzi. Na każdym kroku trzeba uważać. Ja osobiście w dzisiejszych czasach nie odważył bym się na outdoora w PL. Jedyna rada = zmiana kraju na cywilizowany a nie tracenie życia w postkomunistycznym gdzie obywatel czuje się prześladowany i inwigilowany choć nic złego nikomu nie robi.

 

Kiedyś upadnie te chore prześladowanie i konopie z zakazanych staną się lekarstwem i produktem. Natura zawsze znajdzie sposób ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli na swój użytek to tylko mandat, konfiskata i deportacja z zakazem wjazdu, odradzamy. My przenosimy się do Hiszpanii, tam 3 krzaki na własny użytek możesz mieć :) A co najważniejsze klimat nie taki ponury co w CZ. 

 

:offtopic:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+