Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Marihuana za milion koło Markus


Macky

Recommended Posts

phpfD8mbR.jpg

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie zlikwidowali kolejną w regionie plantację konopi indyjskich. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli 77 nielegalnych roślin, z których można by było uzyskać około 19 kg narkotyków o czarnorynkowej wartości 1 mln złotych. Kryminalni ustalili, że uzyskana z uprawy marihuana miała trafić do Wielkiej Brytanii - czytamy na stronie Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

 

W tej sprawie policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, z czego trzech usłyszało już zarzuty uprawy znacznej ilości konopi indyjskich i posiadania środków odurzających. Podejrzanym grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Cała trójka decyzją sądu trafiła już do aresztu.

     13 sierpnia policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie wspierani przez kolegów z Elbląga zlikwidowali kolejną w regionie plantację konopi indyjskich. Tym razem do realizacji doszło w gminie Markusy. Tam na wynajętej posesji, w specjalnie przygotowanym namiocie foliowym podejrzani uprawiali 77 krzaków konopi indyjskich. Z zabezpieczonych roślin podejrzani mogliby uzyskać około 19 kg suszu roślinnego o czarnorynkowej wartości nawet 1 mln złotych. Kryminalni zatrzymali w tej sprawie czterech mężczyzn. Trzech z nich w wieku od 33 do 38 lat usłyszało zarzuty uprawy znacznej ilości konopi indyjskich i posiadania środków odurzających. Z ustaleń policjantów wynika, że odpowiedzialnym za zorganizowanie procederu był Tomasz S. Wyprodukowane w ten sposób narkotyki miały trafić do Londynu. Podczas przeszukania mieszkań zatrzymanych, u Arkadiusza O. kryminalni zabezpieczyli ponad 25 grama marihuany.

     W czwartek, 14 sierpnia, na wniosek policjantów i prokuratury sąd zastosował wobec Tomasza S., Mariusza S. i Arkadiusza O. trzymiesięczne areszty. Mężczyznom za przestępstwa, o które są podejrzani może grozić kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Elblągu.

 


Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak oni to liczą że 19 kg marihuany to milion zł :D

Skoro kg marihuany to około 10-15 tys. zł :D

 

polak potrafi

 

giety dobrze obciete za 60 zł sztuka 

 

z kilograma robisz 4 kg hehe

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+