Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

1400 krzewów konopi w lesie. CBŚ likwiduje wielką plantację


Vito

Recommended Posts

Znajdowała się w lesie, była ogrodzona i cały czas pilnowana. Na jej terenie znajdowało się 1400 krzewów, z których można było uzyskać 150 kg narkotyków wartych 2,5 mln zł. Centralne Biuro Śledcze i policjanci z dolnośląskiej Trzebnicy zlikwidowali dużą plantację konopi indyjskich.

 

- To była zorganizowana akcja Centralnego Biura Śledczego i trzebnickich policjantów skierowana w zorganizowaną przestępczość narkotykową - tłumaczy Kamil Rynkiewicz z Komendy Wojewódzkie Policji we Wrocławiu. - Do odkrycia i zlikwidowania uprawy doszło na terenie jednej z miejscowości powiatu trzebnickiego - dodaje.
Marihuana warta 2,5 mln zł
Plantacja konopi, którą odkryli funkcjonariusze CBŚ i policjanci z Trzebnicy była dobrze ukryta. - Uprawa znajdowała się w kompleksie leśnym, była ogrodzona i cały czas przez kogoś pilnowana - mówi Rynkiewicz.
 
Na plantacji rosło 1400 krzewów konopi indyjskich, z których można by uzyskać nawet 150 kg gotowego narkotyku o czarnorynkowej wartości 2,5 mln zł.
 
Dodatkowo w mieszkaniach zatrzymanych znaleziono 15 kg gotowego suszu.
 
Dwóch zatrzymanych
Podczas akcji zatrzymanych zostało dwóch mężczyzn w wieku 28 i 31 lat. Postawiono im dwa zarzuty: posiadania znacznej ilości narkotyków i prowadzenie nielegalnej uprawy, z której można wyprodukować znaczną ilość narkotyków. Grozi im za to nawet 10 lat.
 
Obaj zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące.
 
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+