Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Zatrzymany za marihuanę i anaboliki


Vito

Recommended Posts

Osiem lat więzienia grozi 33-latkowi, który został zatrzymany pod zarzutem posiadania znacznych ilości środków odurzających. W domu mężczyzny policjanci zabezpieczyli kilogram marihuany, anaboliki oraz namiot do uprawy konopi. Mężczyzna trafił do aresztu.
 
Krakowscy policjanci dotarli do podkrakowskiej miejscowości, gdzie jak podejrzewali, ukrywał się 33-latek. – Mężczyzna, powiązany ze środowiskiem krakowskich pseudokibiców, trudnił się handlem środkami odurzającymi – poinformował Mariusz Ciarka z małopolskiej policji.
 
Handel hurtowy
 
W mieszkaniu zatrzymanego policjanci odnaleźli przygotowane do  sprzedaży narkotyki. - Były rozdzielone na większe porcje, co wskazuje, że miały trafić do mniejszych, detalicznych dilerów i mamy do czynienia z hurtownikiem – informuje Ciarka.
W sumie w różnych porcjach w torbie sportowej znajdował się ponad kilogram marihuany. Policjanci zabezpieczyli także inne substancje, m.in. anaboliki oraz różnego rodzaju tabletki. Trafią do szczegółowych badań laboratoryjnych.
 
Namiot do uprawy konopi
W jednym z pomieszczeń znajdował się specjalny namiot używany przy uprawie konopi indyjskich oraz specjalistyczne przyrządy służące do prowadzenia plantacji. - Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna przygotowywał następną produkcję narkotyku – ocenia Ciarka.
 
Podczas przeszukania zabezpieczono także pieniądze, telefony komórkowe, wagę i akcesoria świadczące o prowadzonych transakcjach narkotykowych
 
Mieszkający w Krakowie 33-latek trafił do aresztu. Został już przesłuchany i usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających i przygotowania ich do wprowadzenia do obrotu. Mężczyźnie grozi kara do 8 lat więzienia.
 
Autor: mmw / Źródło: TVN24 Kraków

http://www.tvn24.pl/krakow,50/zatrzymany-za-marihuane-i-anaboliki,455310.html

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+