Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

Gość ZieloneNasiona.pl

med_gallery_41273_648_57908.jpg

 

Oto nasz pierwszy konkurs na trawka.org. W połowie czerwca powiększamy nasz asortyment o kolejne trzy seedbanki będą to Royal Queen Seeds, Paradise Seeds oraz bank który sami wybierzecie.

 

Zasady Konkursu.

Konkurs polega na tym żebyście pomogli nam wybrać seedbank , który uważacie za najlepszy. Odpadają banki, które mamy już w ofercie czyli; Sensi Seeds, Dutch Passion, Green House Seeds, White Label, Flying Dutchmen i banki, które wybraliśmy sami czyli Royal Queen Seeds i Paradise Seeds. Wybierzcie ulubiony seed bank i opiszcie dlaczego wybraliście właśnie ten bank a nie inny. Każdy uczestnik może wybrać tylko jeden seed bank. Bank który zdobędzie najwięcej głosów wygrywa. Wybierzemy trzech zwycięzców z najlepszymi opisami (nie będą to koniecznie osoby które trafią na wygrany bank). Konkurs zakończymy 15.06.2014.

 

Nagrody:

Trzy osoby z najlepszymi opisami otrzymają kupony o wartości 100 zł, na zakupy w naszym sklepie. Wszyscy uczestnicy otrzymają kupony rabatowe -15%, na zakupy w naszym sklepie. Uczestnicy którzy wygrają kupony o wartości 100zł, nie mogą użyć ich jednocześnie z kuponem rabatowym -15%.

 

 

gallery_41273_648_23504.png

 

 

WWW.ZIELONENASIONA.PL

 

Nasiona Konopi | Marihuana Nasiona | Nasiona Marihuany - Zielone Nasiona

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Advanced seeds Konkretne nasiona można się po nich spodziewać konkretnego krzaka ;D  i Sweet Seeds Bardzo ciekawa różnorodność nasion i nie są aż takie droge a konkretne ;D 

 

Ale że mogę wybrać tylko jeden to wybieram ten z którym mam najwięcej pozytywnych hmm wrażeń ?? a mianowice Sweet Seeds ;D 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

bulk feminized seeds

hehe 

bulk = zbiorcze

To nie jest nazwa firmy czy producenta, tylko określenie na zbiorcze opakowanie jednej odmiany, która nie została opakowana w ładne opakowania któregoś z seedbanku i przeważnie sprzedawane są prosto z hurtowni w NL  :laugh:

A czemu są tańsze od innych ? Bo nie płacisz za logo ;)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

"Dinafem" Hiszpański seedbank z wieloletnią tradycją.

bardzo duża dostępność nasion ,jedne z najlepszych genów moim zdaniem. Firma Dinafem to przedewszystkim największa organizacja produkująca nasiona w Hiszpanii. Ilość strainów jest bardzo duża ,a ich jakość wychodzi ponad normę. Dodam tylko, że jest to firma która zwraca dużą uwagę na jakość wykonanych nasion oraz opakowań(co większość ludzi najbardziej ceni).

 

Pozdrawiam ZieloneNasiona.pl !!

 

__________________________________________________________________________________________

a tak poza konkursem (bo wiem ,że mozna zgłosić tylko jeden bank) :

Ale mam jeszcze jednego kolege którego bardzo warto tutaj wymienić!! ~~Bebook Flavour~~ jeden z Polskich breederow a zarazem weteran tego forum!! kupuje od niego nasiona co roku i jestem mega zadowolony z niskiej ceny , jakości oraz sposobie kontaktu ponieważ jest bez zarzutu :) POLECAM !

 

BLESS!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+