Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 138W | Amnesia Skunk, Duck's Foot Cour Ruder x AK47, Nemensis x Colormatic


Recommended Posts

Siema!  ścinke planuje zrobić na dniach ducks foota poniewaz chce mieć coś swojego ziolka na sylwestra no i moze na swieta:) Zerknijcie okiem czy juz w miare gotowe:)  Tak w ogóle zamówiłem już hps więc nastepny grow powinien być ciekawszy :P Może nemesis skoncze na tym hpsie o ile bedzie chciało mi sie to w trakcie podlączać i walczyć z temp... Ok teraz fotki:)

 

Zdjęcie0746

Zdjęcie0744

Zdjęcie0743

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzien 73

 

Siema!  Duck foot dzisiaj opuścil boksa  i teraz sie suszy. Nie jestem zadowolony zbytnio z tego krzaka bo całą uprawe był strasznie mały no i dał mało palenia. Kwiaty lużne  ale nieźle pachnące.  Ścinka byla na raty jakieś 4 dni temu uciąlem kilka kwiatków na test i całkiem nieźle klepie. Reszte opowiem jak juz wszystko wyschnie. 

 

Nemesis x colormatic dalej sobie rośnie i pewnie jeszcze z 3/4 tygodnie posiedzi. 

 

Nastąpiły pewne zmiany w oświetleniu zamienilem świetlówki na hps 70w. Bałem sie że temperatura bedzie za wysoka ale jest niższa niz na świetlówkach :):)

 

 

Zdjęcie0769

Zdjęcie0767

Zdjęcie0755

 
i fotki ze ścinki
 

Zdjęcie0759

Zdjęcie0758

 
 
Ok narazie tyle :) PEace

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 79! 

 

Dodaje kolejne zdjęcia bo na świeta jest chwilke czasu:) Ogólnie to mam dość spory problem bo roslinka mi choruje i za cholere nie wiem ocb. Robiłem flusha dodawałem nawozy ph w normie 6,5 a liście żółkną i robia sie martwe końcówki .... Jeżeli ktos wie co to może byc chętnie przyjme dobrą rade:) duck foot już w połowie spalony klepie dość fajnie ale o tym w innym poście. ok dodaje fotki.

 

Zdjęcie0779

Zdjęcie0778

Zdjęcie0777

Zdjęcie0776

Zdjęcie0775

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Widać braki potasu, żelaza i lekko wapnia. Zbliża się koniec więc roślina automatycznie zabiera z liści potrzebne jej minerały do intensywnego kwitnienia.

Dawno temu podane nawozy ? Roślina w liście już nie będzie inwestować więc jak topki ładnie rosną nie ma co panikować ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Duck foot x low ryder x ak47 juz praktycznie w połowie spalony więc jak obiecałem napisze o tym palonku pare słów. 

 

Zapach: Bardzo przyjemny zapach cytrusów z domieszką zapachu takiego jak kawa rozpuszczalna :D

 

Smak: Odrazu po wysuszeniu paskudny serio gryzło w gardło jak cholera ale jak poleżało w słoiku kilka dni odrazu lepiej. Buch wchodził łagodnie dopiero po wypuszczeniu dymu lekko duszący:)  Dodaam jeszcze ze wszystkie liście wyciąłem zostało tylko pare małych przytopowców. 

 

moc:W skali 1/10 daje 6 . Dobra bania już po 1 lufce. 

 

high: No powiem że na impreze średnio sie nadaje,za  to przed tv idealne palenie :) 

 

Palonka ogólnie wyszło może z 7g  suchego   i jestem tak średnio zadowolony. Lubie jak po upaleniu wszystko da sie ogarniać a po tej odmianie nie dokońca sie da:) Czekam na colormatic może bede bardziej zadowolony :)

 

 

Peace!

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+