Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 138W | Amnesia Skunk, Duck's Foot Cour Ruder x AK47, Nemensis x Colormatic


howhigh

Recommended Posts

Witam! ;) Mineło już 6 dni  więc znalazłem troszke czasu i wstawiam nowe fotki. Amnesia niestety okazała sie chłopaczkiem więc została wywalona z boksa i przerobiona na budyń :) Reszta ma sie nieźle a dodatkowo do boksa doszła kolejna pesteczka no name AF którą dostałem w gratisie.

 

 

Dzień ok 33

 

Nemesis x colormatic - Był z nią mały problem ponieważ złamał mi sie główny szczyt podczas lst i troche to opóźniło kwitnienie  ale już jest okej powoli wraca do sił ;)

 

gallery_30632_416_65167.jpg

 
Duck's Foot x cour ryder x ak47- Troche słabo sie krzaczy i ogólnie jest taka mała nie wiem czemu może geny a może ja coś zwaliłem ale trudno kwitnie rośnie więc jest ok.
 
gallery_30632_416_739061.jpg
 
gallery_30632_416_781745.jpg
 
gallery_30632_416_265166.jpg

 

 
 No name AF Mam nadzieje że bedzie coś fajnego z tego ;)
 
 
gallery_30632_416_44995.jpg

 

 

Narazie to tyle jednego już sie nauczyłem z tej uprawy żeby nigdy więcej nie dawać wspólnej donicy  bo strasznie to nie wygodne ;) Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

DZIEN 39

 

Witam:) Mineło kolejne 6 dni więc zamieszczam świeże zdjęcia.

W między czasie miałem problemy z temperaturą więc dodałem szybe pod świetlówki.

Czasami przy włączonych lampach było ponad 30* teraz utrzymuje sie w granicach 25*.Ogólnie nie jest źle ale mam 2 problemy związane z tą uprawą.

Pierwszy problem jest z liśćmi, ponieważ wyglądają troche jak oklapnięte.

Myśle że to wina zbyt niskiej wilgotności .

Dodałem więc większy słoik z wodą i mam nadzieje,że to coś pomoże. 

 Drugi problem jest z nemesis x colormatic.

Nie wiem czego ale już od kilku dni praktycznie nie kwitnie.

Wypuściła kilka preflowerów no i w sumie na tym koniec.

Rośnie cały czas wypuszcza odrosty ale nie chce pożądnie kwitnąc.

Z czym może być problem?

 

 

NEmesis x colormatic:

 

gallery_30632_416_71214.jpg

 

gallery_30632_416_133324.jpg

 

gallery_30632_416_192814.jpg

 

 

 

Duck's Foot x Low ryder x ak47

 

gallery_30632_416_207059.jpg
 
gallery_30632_416_114622.jpg
 
gallery_30632_416_282850.jpg
 
 

 

 

Mała No name :)

 
gallery_30632_416_9045.jpg

 

 

No i to by było na tyle. Następne fotki za 5-7 dni. Pozdro!

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ZA częste podlewanie u mnie odpada. Zawsze podlewam jak ziemia jest  już sucha . Wkładam palucha w ziemie i sprawdzam co tam w ziemi piszczy ^^ Teraz podniosłem wilgotność liście sie troche podniosły ale kurde 1 l słoik  w ciągu 3/4 h jest do połowy pusty ! A temperatura nie jest wysoka ok 28 stopni:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

te duckfoot xlr x ak to z tych tradycyjnych afow co powinny kwitnac te 60 dni, dlatego taki szybki, ten nemezis to zas z tych nowych lini co wala do 90 dni. Trzymasz caly czas 24/0?

 

Szyba strasznie zjada lumeny, daj pod sama szybe jesli tempa pozwala. I pamietaj by przy pomiarze oslonic czujnik od promieniowania inaczej pokaze wiecej. Jedna donica sie przydaje jak juz wiemy ze mamy szystkie damki i jak krzaki rosna podobna ilosc dni, a nie taka roznica w wielkosci krzaczkow

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witajcie!:)

 

Dzien 53

 

Mija kolejne 6 dni tak więc umieszczam fotki. Skołowałem aparat jednak jakoś dalej nie powala :) Wszystko idzie chyba dobrze jak na takie warunki. 

 

Duck Foot x low ryder x ak47 - No to tak wielkość tej roślinki znacząco odbiega od nemesis więc jedną świetlówke zamontowałem z boku boxa żeby troche doświetlić szczyty. Ogólnie juz ma dużo brązowych włosków i zastanawiam sie ile dni jej jeszcze dac. Lać jeszcze nawóz czy już tylko samą wode?

 

IMG 0383

IMG 0389

IMG 0384

IMG 0391

IMG 0390

IMG 0392

 
 
Nemesis x colormatic- Ronie w bardzo szybkim tempie. Co dziennie musze obniżać donice bo dotyka do szyby :D Bardzo jestem zadowolony z tego powodu może z tej chociaż bedzie coś więcej palonka:0
 

Yo

IMG 0394

 

 

 

Roślinka no name została wywalona z boksa bo okazała sie faciem. Nie mam gdzies szczęscia do trzeciej roślinki ;/ Ogólnie teraz planuje zrobić lepszego boksa na następne uprawy bo ze świetlówek za dużo nie wycisne. 

 

ZApach czuć w całym mieszkaniu na szczęście mam tolerancyjnych rodziców i narazie jest spoko ale na kolejne uprawy musze zrobić jakiś filtr bo jest masakra...

 

 

Ok to by było na tyle do następnego

 

 

Peace!

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

polecam kalkulator na gorze forum i to http://trawka.org/topic/30717-zestawienie-oswietlenia-na-podstawie-pomiaru-ppf-miernikiem-apogee-quantum-flux/ plus myslenie hehe. a i najtansze cool tuby chyba od 100 czy 99 hehe jakos szukaj gieldy hehe nie udzwigniesz takiej tempy chyba ze w iglo hehe

 

 

nie chodziło mi o to zeby zapewnic dobre warunki świetlne tylko chodzi o temperature :) Każdy hps bedzie lepszy nic cfl:D 

Czyli jednak bez cool tuby ani rusz;// trudno moze znajde uzywke gdzies

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+