Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

MARZNĄCE CHOINKI


Recommended Posts

Witajcie. Szukam podpowiedzi w sprawie mych choinek... a problem tkwi w tym iż byłem dzisiaj na plancie i wszystkie liście zaczynają więdnąć ... moim zdaniem jest to wynikiem nocnych przymrozków...

Proszę abyście wypowiedzieli się na ten temat, co mam zrobić aby nic im się nie stało.

Potrzebują jeszcze max. 7 dni :) . Przychodzi mi do głowy aby obciąć im większość niepotrzebnych liści co da większy napór słońca na topy i to mi pomoże.

 

Proszę o szybką podpowiedź

Link to comment
Share on other sites

lisci nie ucinamy to wlasnie one sa potrzebne do fotosyntezy. jak bysles z rana to liscei zawsze sa oklapniete po nocy. przymrozki niestety juz są ale nie jakies mega wiec krzaki moga jeszcze troche stać. najlepiej daj jakies zdjecia bo tak bez zdjec to mozna wróżyć co im jest

Link to comment
Share on other sites

Guest PicoRoxo

ja tam bym obciął liście zasłaniające topy ale nie wszystkie tylko po prostu przerzedził troche krzaka jeżeli jest busz. Bo jak wiatraki sa rzadkie to nie ma sensu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Choinki zostały ścięte, jak na moje doświadczenie i pierwsze sadzenie to oceniam się na dobrego farmera. Z 5 choinek które stały 6 miesięcy i osiągały miarę ok. 2.5m zebrałem jakieś pół kilo dobrego grasiwa. Jedyne co im zaaplikowałem to było dwa razy BIOHUMUS na wegetacje i na kwitniecie... A tak rosły sobię w ziemi od pokrzyw niczym niedokarmiane, chociaż wiem że będę miał co bakać przez zime hahaa... BLETA FIFA BONGO FILIS :trawka::blant::big-joint::bongo:


Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+