Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Liście opadły i usychają - OutDoor


Lysy

Recommended Posts

Witam mój problem jest następujący . Trzy dni temu posłałem na outa moje kokosy , zrobiłem odpowiednia mieszankę glebową następnie wyciągnąłem je z donic i przesadziłem na spota , oraz podlałem nawozem biohomus , od tamtego czasu liście opadły i usychają , (wszystko widać na zdj.
)

post-28532-0-19061000-1372071093_thumb.jpost-28532-0-40754300-1372071101_thumb.j

 

) Czytałem trochę na necie o tym problemie i możliwe ze to zbyt dużo wody ,. Co radzicie w mojej sytuacji . Nie były podlewane od 2 dni 

 

 

automaty

2x ak-47,

Kush

3x white widow

Blubbery

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Admin: Nazywaj dokładnie temat. "Pomocy" nie jest odpowiednio dobraną nazwą. Poprawiłem za Ciebie.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dodałęm około 1 nakretke na litr , biohomus forte  ,

 no i wszystko jasne kup sobie strzykawke w aptece 10 lub 20 ml i sprawdz ile ma jedna zakretka jak juz to sprawdzisz to podziel to na 4 i dodaj tą jedna czwarta na litr wody ale teraz poczekaj az przeschnie gleba  daj jej wody bez nawozow i potem na przemian raz woda potem jak przeschnie woda z nawozem co jakis czas zwiekszaj dawki o 25 % i tak caly czas na zmiane   :elo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+