Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wlepki edukujące społeczeństwo :)


dadon08

Recommended Posts

Cześć, chciałbym zrobić wlepki z różnymi na ogół humorystycznymi albo przyciągającymi oko ilustracjami. Ilustracje o motywach mocno konopnych. Planuje zrobić to na razie w średnim nakładzie, bo to własna inicjatywa i ze swojej kieszeni.

Piszę, ponieważ zastanawiam się nad sloganami, które mogą tam widnieć. Edukacja społeczeństwa - takie miało być główne przeznaczenie naklejek.

Jak macie jakiś konkret pomysł, nie koniecznie nawet slogan, cały jakiś zarys albo motyw to jestem otwarty ;))

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Narysowany obrazek z dialogiem a obok dodatkowe info.Np o tym jak uzasadniano że po mj czarni oglądają się za białymi kobietami(cytaty łatwo znaleźć). Na pewno nie przesadzać z gimbopodobnym wyglądem w stylu over 9000 liści na obrazku.

Info o zatajaniu raportu WHO też byłoby miłe, o ile podaje się wiarygodne źródła które łatwo weryfikować.

Hasła są fajne ale typowego człowieka bardziej to odrzuci niż oswoi z tym.Więc z napisów typu "Sadzić, palić, zalegalizować" będzie więcej szkody jedynie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

 

Witam.

 
 
Wychodzę z pomysłem zrobienia vlepek dla seedbanku i może dla forum, ale jak widać nie mamy żadnego projektu owej vlepki. Są jacyś graficy na forum? W tym temacie proszę o wklejanie swoich projektów na vlepkę. Proszę też wpisywać swoje opinie. Rozmiar projektów w rozdzielczości 300dpi żeby zapewnić wyższą jakość, oraz  500 x 500 pikseli ponieważ będą to vlepki 5x5 cm.
 

 

Pomysłodawcą tematu jest użytkownik usunięty.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Nie jestem pewien czy vlepki to dobry pomysł.

Tak jak już pisałem, jakość nie równa się ilość. 

 

Sprawdziłem breloki trawka.org w growshopie, nie sprawdziły się, wpadła grupa małolatów po szkole i większość zgarnęła.  :Facepalm:

 

Ale...

 

Vlepki dla kolekcjonerów, fanatyków, ogólnie powinna być dostępna, sam bym ją nakleił w boxie - Jestem za, jakiś projekt w wolnej chwili też wrzucimy.

Vlepki do rozklejania na mieście - jestem przeciwny !

 

Jak ktoś zamierza i tak gdzieś rozkleić to proszę o robienie tego z głową i w odpowiednich do tego miejscach.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+