Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Wlepki edukujące społeczeństwo :)

dadon08

Recommended Posts

Cześć, chciałbym zrobić wlepki z różnymi na ogół humorystycznymi albo przyciągającymi oko ilustracjami. Ilustracje o motywach mocno konopnych. Planuje zrobić to na razie w średnim nakładzie, bo to własna inicjatywa i ze swojej kieszeni.

Piszę, ponieważ zastanawiam się nad sloganami, które mogą tam widnieć. Edukacja społeczeństwa - takie miało być główne przeznaczenie naklejek.

Jak macie jakiś konkret pomysł, nie koniecznie nawet slogan, cały jakiś zarys albo motyw to jestem otwarty ;))

• Replies 23
  • Created
  • Last Reply

Narysowany obrazek z dialogiem a obok dodatkowe info.Np o tym jak uzasadniano że po mj czarni oglądają się za białymi kobietami(cytaty łatwo znaleźć). Na pewno nie przesadzać z gimbopodobnym wyglądem w stylu over 9000 liści na obrazku.

Info o zatajaniu raportu WHO też byłoby miłe, o ile podaje się wiarygodne źródła które łatwo weryfikować.

Hasła są fajne ale typowego człowieka bardziej to odrzuci niż oswoi z tym.Więc z napisów typu "Sadzić, palić, zalegalizować" będzie więcej szkody jedynie.

• 2 months later...
  • 4 months later...
  • 6 months later...

Witam.

Wychodzę z pomysłem zrobienia vlepek dla seedbanku i może dla forum, ale jak widać nie mamy żadnego projektu owej vlepki. Są jacyś graficy na forum? W tym temacie proszę o wklejanie swoich projektów na vlepkę. Proszę też wpisywać swoje opinie. Rozmiar projektów w rozdzielczości 300dpi żeby zapewnić wyższą jakość, oraz  500 x 500 pikseli ponieważ będą to vlepki 5x5 cm.

Pomysłodawcą tematu jest użytkownik usunięty.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Nie jestem pewien czy vlepki to dobry pomysł.

Tak jak już pisałem, jakość nie równa się ilość. 

Sprawdziłem breloki trawka.org w growshopie, nie sprawdziły się, wpadła grupa małolatów po szkole i większość zgarnęła.  :Facepalm:

Ale...

Vlepki dla kolekcjonerów, fanatyków, ogólnie powinna być dostępna, sam bym ją nakleił w boxie - Jestem za, jakiś projekt w wolnej chwili też wrzucimy.

Vlepki do rozklejania na mieście - jestem przeciwny !

Jak ktoś zamierza i tak gdzieś rozkleić to proszę o robienie tego z głową i w odpowiednich do tego miejscach.

Również popieram Vito, vlepki dla użytkowników TAK, ale vlepki po miastach nie.

Nie zaśmiecajmy miast, bardzo brzydko wyglądają vlepki obskrobane w autobusach lub przystankach.

Są źle kojarzone.

Za to vlepka na lapku, deskorolce itp bardzo fajnie :)

Dorzucę pewnie od siebie jakieś grafiki :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

grower.com.pl

thc-thc.com

seedstockers.com

growbox.pl

babciaganja.pl

• Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+