Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Przygotowanie na pierwszy raz ;)


irvpl

Recommended Posts

Witam, mam zamiar z kumplem zarzucić łysiczke. Mamy około 60 a wlaścieiwe nie w tym rzecz.
mam kilka pytań ?
1. czy 25-30 na pierwszy raz to dobra ilosc ?
2. Faza będzie sie trzymala okolo 5h ? prosze mnie skorygować jesli sie myle
3. Jak najsmaczniej ojebać grzybki, oraz o co chodzi z sokiem z czarnej porzeczki ;)

Przepraszam za tworzenie nowego tematu, ale mało jest takich, nie chcę odkopywać

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

po 30 bedzie dobrze jak na 1 raz a co zrobić, żeby nie mieć doświadczenia psychodelicznego? nie jeść
Sok porzeczkowy "niby" wzmacnia działanie grzybków
A to jak długo będzie działać to wg. mnie w większości zależy od twojej fazy co będziesz robić itp jak usiądziesz pod blokiem to cie nic nie ruszy wal w las z ziomem to zobaczysz dlaczego "grzybki lubią las "

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na pierwszy raz dawka 25-30 zibenów jest idealna. W czwartek jadłem taką ilość z ziomkiem (to był jego pierwszy raz). Od razu pragnę zauważyć, że grzyby grzybom nie są równe (chodzi mi o moc, bo te były nadzwyczaj mocne). Tak czy siak zjedzcie te 60 na pół i będzie dobrze. Jak jeść? Normalnie :) Trzeba pamiętać aby długo przeżuwać. Coś do zapojki się przyda. Przez pierwszą godzinkę/półtorej możecie czuć lekkie mdłości. Ale bez paniki, to jest zazwyczaj normalne. Lot potrwa tak jak słusznie zauważyłeś, około 5h, lecz te pierwsze 3 będą najmocniejsze. Potem dasz radę pójść do ludzi. Wcześniej nie radzę.. zresztą zauważysz sam dlaczego o tym mówię.

Udanych lotów!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

pamiętajcie aby jeść nad czczo albo zjeść cokolwiek i odczekać kilka godzin, ważne żeby nie być nażartym przed zarzuceniem.

Tak jak Ziben napisał- może wystąpić uczucie mdłości lub ociężałości (nie wiem czy to po polskiemu napisałem hehe), więc sie nie przestrasz. Przeżuwajcie długo, ja przepijałem sokiem pomarańczowym bodajże tongue.png

 

No i porzućcie miasto, wyruszcie gdzieś gdzie jest roślinność, nie zamulajcie w domu, ewentualnie posiedzcie chwile w domu i zastanówcie sie co ze sobą zabrać, a pomysły są naprawde różne, uwierz mi ogólnie nie bójcie sie bad tripa bo trzeba zjeśc fhuj grzybów żeby takie coś sie zrodziło. ja żarłem z kumplem na pierwszy raz 3 porcje na dwóch, czyli ok 45 grzybków.

 

Taka dawka jest bezpieczna, jednak polecam Ci wziąć za pierwszym razem 30 sztuk. pozdro i miłego tripowania : )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dobre podejście to podstawa. Po prostu musisz wiedzieć na co się porywasz, a nie przy początkowych halucynacjach zaczniesz panikować. Dobra myśl to podstawa. Moja rada: pamiętajcie o odpowiednim set and settings :) dobra miejscówka itd, a wszystko będzie ok. Grzyby wg mnie nie są do ludzi. Chyba, że na jakiejś większej imprezie gdzie każdy ma coś w sobie hehe i nie patrzy na Ciebie krzywo. A co do zatrucia to tak jak wspominaliśmy wcześniej i napisał włochaty2:"może wystąpić uczucie mdłości lub ociężałości". A na koniec może będziesz musiał pójść na tron i pierdolnąć w porcelankę heheheh

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+