Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


Macky

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Trochę spóźniony:

Zdjęcia, które zobaczycie poniżej pochodzą z zeszłorocznego poletka. Odmiany to regularny mix pod polskie niebo, który sam zmajstrowałem z poprzednich jeszcze lat. Są wśród nich odmiany takie jak:
- Shaman
- Passion #1
- White Russian (AF)
- Maroc
- Early Skunk
- Easy Sativa
- Medical (Quakemind)
Pestki poza moją produkcją pochodziły od moich znajomych, a także część od Quakeminda.

Jeśli idzie o nawozy to cóż... Nie stosowałem nic poza użyciem tylko 4 razy "Biohumus Extra Pelargonia" - chciałem, aby rośliny czerpały wszystkie składniki z tego co znajdą w miejscu, w którym będą rosły. Dlatego znalazłem bardzo dobry zakątek pełen ogromnych pokrzyw.

Ziemia również pochodziła ze spota, nie używałem kupnej (zrobiłem tyko dołki 5cm x 5cm dla kiełków).

Co do sposobu wysadzania: nie robiłem tak jak większość, czyli nie wysadzałem w kubeczkach. Nasiona kiełkowałem na chusteczkach higienicznych, a kiedy pokazały się zielone listki od razu lądowały na podwórku w ziemi, w której rosły aż do ścięcia.

W ziemi wylądowały ok 24 maja, pierwsze (nie licząc jednego AF'a) krzaczki ścinałem pod koniec września, ostatnie pod koniec października.

Rośliny były posadzone BARDZO gęsto (co widać na zdjęciach) przez co byłem zmuszony je naginać (do czego używałem nitki i kawałków tkanin, żeby się nici w łodygi nie wrzynały)

Co do zbiorów to cóż... Było tego trochę. Nazbierało się kilka sporych słoików.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+