Skocz do zawartości
thc-thc

grower

II OS od Indorshop.pl -> Adrenaline Shot = 100% SATIVA


Gagarin

Recommended Posts

a jesli ktos prowadzil growlog na oucie np tak jak ja?
ja sie zgłaszam smile.png warunki spełniam growlog na oucie jest... i chetnie przygarne te pestki bo cos feminizowanego sie przyda a automat taki tym bardziej dodam ze mam zero af w tym roku na outa:(

jc to jeszcze mam boxika to pestki do niego tez chetnie przygarne smile.pngtu fotki z karteczka

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

zależy ile tych ziarenek mógłbyś zaproponować na osobe, bo nie wiem czy warto było by się bawić w zajebisty growlog dla 2 ziaren :)

w każdym razie jak zaproponujesz fajny zestaw to moge Ci przeprowadzić fajny growlog z cotygodniowym, max co 2 tyg, update od ziarna do scinki. Jeżeli byłbyś zainteresowany to moge Ci pokazać na pw jak taki growlog moge przeprowadzić bo mam schowany na pobratymczym forum, a ziarno faktycznie by mi się przydało :)

:) jak miło, rozdajemy za darmo auto-fem o wartości ponad 50 euro, oczekujemy tylko growlog a ludzie i tak narzekają.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

eee panowie jakieś małe nieporozumienie, ani myśle narzekać... po prostu się lekko targuje (polska natura ), bo jak widzisz nie całkiem za darmo ziarenka lecą ! Mianowicie w zamian za growlog....który jak już chciałbym przeprowadzić konkretnie a nie po łebkach bo na temacie to akurat się znam a i czasu mam pod dostatkiem tyle że z hajsem na ziarno jest troche problem smile.png miejsce genialnie nasłonecznione , bezpieczne no i w sumie jeśli bym nigdzie dalej nie wyjezdzal to fotkami moge obsypywać nawet codziennie jeśli na czymś takim ci zależy

Nie wiem czy już pisaliśmy, jeśli tak to przypomnę. Planujemy robić regularne OS w zamian za growlogi. Jeśli ktoś przeprowadzi porządnie sprawozdanie to w następnym konkursie na pewno będzie mógł liczyć na więcej pestek.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ok w takim razie wszystko jasne , poprzednie posty usuwam szkoda śmieci w temacie, po prostu się zgłaszam w zamian oferuje porządny growlog. pzdr! :peace:

//mógłby któryś mod wyczyścić temat z wcześniejszego szlmelcu bo ja niestety nie moge

zrobione.

Edytowane przez GanjaFarmeR
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+