Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Marihuana a wada serca


Woogle

Recommended Posts

wiesz co, po paleniu nasze zmysły są wyostrzone i może dlatego czujemy znaczącą różnice przyspieszonego bicia serca i mogą pojawić się obawy, że może zaraz nie wiadomo co się stać. Sam często mam strasznie przyspieszone bicie serducha zresztą pewnie za każdym razem tylko nie zwracam na to uwagi i wiem, że mi się nic nie może stać :P
z kumpelą raz sobie zapaliłem jednego lolka i po pewnym czasie zaczęła panikować tzn. właśnie przyspieszone serce strasznie się bała, że może wykitować, a w tym czasie mózg robi swoje, trochę fantazji i można oszaleć. Tłumaczyłem jej, że nic stać się nie może i doskonale wiem jakie to jest uczucie. Teraz już wie, że sobie to wbiła do głowy zresztą tak nasz umysł działa. Jeśli sobie będziesz myśleć, że się nie uda to tak naprawdę będzie. Ale posłuchaj kogoś bardziej obeznanego w tych tematach
Peace and Love

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zanim zadasz takie pytanie określ co ci dolega, nadciśnienie, arytmia itp

marihuana obniża ciśnienie, zwiększa tętno i rozszerza oskrzela więc jeżeli lekarz zwróci ci uwagę że masz np za niskie ciśnienie to nie powinieneś palić choćby ze względu na możliwość zemdlenia albo gorzej częstoskurczu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 7 miesięcy temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+