Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Box 70X95X30 Kilka Pytań


Newgrower

Recommended Posts

Witam!

Posiadam boxa o wymiarach 70x95x30(sz,wys,gł), pierwsze pytanie za które sie wstydze to czy da rade wrzucić 3 krzaki czy lepiej 2?

Sadze polar ligt 2

2. Czy HPS 150w będzie wystarczający? Myślałem zeby dać 250 ale stało się tak że mam teraz w dobrej cenie 150, ew moge 2x 150 tyle czy to jest dobre rozwiązanie?

3. Doniczki, nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na to czy mogę posadzić 3 krzaki w jednej podłużnej donicy czy lepiej w 3 mniejszych?

3a. Jak mogę w jednej to czy podłużna donica(50szer,23 wys,22gł) 25L wystarczy na 3x polar lighty?

Proszę o wyrozumiałość, z góry dziękuje

Link to comment
Share on other sites

1-3 śmiało dadzą rade, ale ciężko będzie znaleźć doniczki o takich wymiarach, żeby 3 się zmieściły.

2- i tu pojawia się problem dość dziwnego kształtu boksa. cięzko będzie oświetlić równomiernie taki boksik jedna lampą. jak masz możliwość, to 2x150W moim zdaniem będzie najlepszym rozwiązaniem.

3- w jednej donicy możesz, ale musiałbyś czymś odgrodzić. Tak, żeby każda roślina miała określone miejsce tylko dla siebie. Daje to lepszy efekt, niż kilka roślin w jednej donicy, bo rośliny będą miedzy sobą konkurowały o substancje odzywcze i najmocniejsza roślina będzie osłabiała pozostałe. Nie zawsze tak się dzieje, ale zdarza się. A ja wole dmuchać na zimne.

4- w zupełności wystarczy, ale jak masz możliwość, to daj większą (więcej miejsca dla korzeni= większa część nadziemna). tylko pamiętaj o przegródkach.

Link to comment
Share on other sites

dalej nie kumam po co taki zabieg... roślina naturalnie pochłania światło wierzchnią stroną liścia. Można to zaobserwować u kwiatków doniczkowych na parapecie. roślina zawsze wygina się w stronę okna, czyli tak żeby ustawić się wierzchem liści do słonca.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+