Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Box 70X95X30 Kilka Pytań


Newgrower

Recommended Posts

Witam!

Posiadam boxa o wymiarach 70x95x30(sz,wys,gł), pierwsze pytanie za które sie wstydze to czy da rade wrzucić 3 krzaki czy lepiej 2?

Sadze polar ligt 2

2. Czy HPS 150w będzie wystarczający? Myślałem zeby dać 250 ale stało się tak że mam teraz w dobrej cenie 150, ew moge 2x 150 tyle czy to jest dobre rozwiązanie?

3. Doniczki, nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na to czy mogę posadzić 3 krzaki w jednej podłużnej donicy czy lepiej w 3 mniejszych?

3a. Jak mogę w jednej to czy podłużna donica(50szer,23 wys,22gł) 25L wystarczy na 3x polar lighty?

Proszę o wyrozumiałość, z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1-3 śmiało dadzą rade, ale ciężko będzie znaleźć doniczki o takich wymiarach, żeby 3 się zmieściły.

2- i tu pojawia się problem dość dziwnego kształtu boksa. cięzko będzie oświetlić równomiernie taki boksik jedna lampą. jak masz możliwość, to 2x150W moim zdaniem będzie najlepszym rozwiązaniem.

3- w jednej donicy możesz, ale musiałbyś czymś odgrodzić. Tak, żeby każda roślina miała określone miejsce tylko dla siebie. Daje to lepszy efekt, niż kilka roślin w jednej donicy, bo rośliny będą miedzy sobą konkurowały o substancje odzywcze i najmocniejsza roślina będzie osłabiała pozostałe. Nie zawsze tak się dzieje, ale zdarza się. A ja wole dmuchać na zimne.

4- w zupełności wystarczy, ale jak masz możliwość, to daj większą (więcej miejsca dla korzeni= większa część nadziemna). tylko pamiętaj o przegródkach.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+