Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Hazy Na Oucie..


Insider

Recommended Posts

Czołem. Jak wiadomo hazy to palonko z wyzszej polki, sativki euforyczne co najbardziej jest przezemnie lubiane. I nie maja szans dojscia u nas na oucie. Rozkminiam czy jest jakis sposob aby haze doszedl u nas. Myslalem nad ograniczeniem miejsca dla korzeni( wiadro w ziemi i w tym posadzic) czy takim sposobem da sie zrobic tak zeby hazeowy pomidor doszedl. Ktos probowal podobnych pomyslow? A moze ktos zna jakis inny sposob na to. Prosze o wasza pomoc bo jestem w kropce.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mozesz sprobowac do boxa wrzucic krzaka, podwegowac go z 3 tygodnie, potem przezucic na flo to za nastepne 3 pokaze plec i wtedy z 3 tygodnie takiego jeszcze trzymac na flo w boxie i dopiero wyrzucic na dwor w powiedzmy lipcu, sierpniu. Im dłuzej na flo w boxie tym mniejsze szanse ze wroci na wega na dworze Zwykle połowa wyrzucanych w czerwcu wraca na flo po takim zabiegu a to miech z najdluzszym dniem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ogarniczenie rozrostu korzeni przez zastosowanie mniejszego pojemnika moze poskutkowac moim zdaniem.Na przyklad mozna obrac BigBuda moonka, ktory scial go na poczatku wrzesnia.Rosl w dosc malym dolku, gdzie byla glina i korzenie za bardzo nie mogly sie rozrosnac.Byc moze to spowodowalo jego szybsze zakwitniecie.Co do haze'ow, to poszukaj takich, ktore maja szanse dojsc u nas.Z takich roslin to mysle, ze bangi haze mialby nawet szanse, gdzies mi jeszcze jedna nazwa swita w glowie, ale nie moge sobie przypomniec :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+