Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Dziwna sprawa tracenie świadomości na fazie...po fazie


iLocker

Recommended Posts

Mam problem... palę gdzieś od miesiąca...zawsze normalna faza, śmiechy wszystko ok... ostatnie 3 razy od innego dila...i działy się ze mną dziwne rzeczy... trząsł się obraz wszystko robiło sie duże kręciło mi się w głowie tracenie świadomości nieogarnianie świata nie czucie rąk nóg.. a inni (dłużej palą) normalne fazy mieli.... od 2 dni nie paliłem i dzieje się coś dziwnego mianowicie teraz dzieje się ze mną to samo a nic nie paliłem... trace co chwilę świadomość nic nie ogarniam ledwo piszę na komputerze nie czuję rąk...trochę mnie to przeraża bo nie wiem co się dzieje....czy możliwe że mam jakąś chorobę psychiczną nigdy wcześniej tak nie miałem... dopóki nie zajarałem tamtego towaru...

Proszę o porady...czy powinnienem udać się do jakiegoś lekaża ... :mellow: ??

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

co mam ci kolego powiedziec.....
odnosnie tego ze tracisz swiadomosc to w sumie normalne na "ciagu" (jezeli ktos uwaza inaczej to mowie ze biore ze swojego przykladu) po prostu jak palisz za czesto to tak sie dzieje ze masz wy*****e na wszystko, lapiesz zawiechy, nie widzisz pozytywów w swiecei na trzezwo. Wiesz ja to nazywam przedawkowaniem .....
radze ci po prostu dac sobie spokoj z paleniem na jakis tydzien i wszystko wroci do normy.

i tak na marginesei nie wpadaj w paranoje i nie mysl nad tym za bardzo , zauwazylem ze jezeli sie zamocno nad czyms skupiasz to powoli zaczynasz sam sie uswiadamac, tlumaczyc ze tak jest, albo czasami robi sie gorzej, wyluzuj ziomek, pelen luzz ^_^

pozdro :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Po pierwsze wyluzuj się.

Jak bierzesz towar o którym nic nie wiesz to możesz spodziewać się, że będzie on zawierał w sobie inne leki (substancje chemiczne). Dlatego jeżeli masz fazy które przekraczają możliwości zielonego to być może w towarze jest dodatek.

Ja sam miałem fazy które były podobne jak po innych, mocniejszych lekach. Najciekawsze przykłady to przeskakiwanie i zapętlywanie się czasu, oraz całkowity wypierdol systemu. Z kolegą który siedział obok poruzomiewaliśmy się krzykiem, muzyka działała jak szatan, wciągała niemiłosiernie. Do tego zezwierzęcenie. Mój #1 bad trip ever. Kolega się popłakał z tego wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja jakies pol roku temu zamiast normalnego palenia dostalem 'cos' co nie mialo zadnego zapachu i jak sie pozniej okazalo byl to jakis "konkret"?

na szczescie zalapalem sie na mały out z paroma automatami i przeżyłem czasy tych cholernych dopalaczy. uważaj na to co palisz, jak nie masz pewnosci ze to ziółko to odrazu wywal, nigdy nie wiadomo co to moze byc.. Jak jutro pojawią sie te same objawy to radze udac sie do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

ja miałem też nie raz takie coś. Bania jak z jakiegoś filmu wszystko pływało, robiło się duże i mniejsze na przemian, nie czułem dystansu, rąk, nóg, ciała, słyszałem echo ciężki oddech... o dziwo przechodziło po kolejnym bacie po prostu mocna bania.

a i dodam, że to było po eko trawie. Jak ktoś oglądał "friday" z ice cube i scenę gdzie się on pierwszy raz ubakał to właśnie mniej więcej tak to wyglądało

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+