Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Marihuana a SEKS


technik

Recommended Posts

Marihuana od dawna cieszyła się sławą najpopularniejszego

na świecie afrodyzjaku. Jej związek z seksem ma bardzo długą historię.

Psycholog James Fediman stwierdził: „Marihuana ułatwia wsłuchanie się we własne zmysły. A wszystko, co czyni Cię bardziej świadomym, polepsza życie seksualne”.

Podobnego zdania jest psychiatra, Louis Jolyon West: „Tyle razy pisano o tym, że marihuana nie jest afrodyzjakiem. Sądzę jednak, że nie jest przesadą mówienie o tym, że marihuana pobudza zmysły, wszystkie zmysły, w tym zmysł seksu, i że znacznie łatwiej jest się pod jej wpływem podniecić

Oto przykładowe wypowiedzi osób, które podczas ars amandi używały marihuany:

* „To trwało wieczność. Wszystko; gra wstępna, stosunek, orgazm. Jestem pewna, że dzięki marihuanie można się znacznie dłużej kochać. Jest się bardziej wytrwałym

* „Po marihuanie można kochać się przez godzinę, a nawet dłużej. Normalny seks trwa o wiele krócej, dlatego że jest szybki, o wiele za szybki

*„Kiedy palę marihuanę ze swoim chłopakiem, od razu czuję mrowienie w genitaliach. Może być w innym pokoju, a ja i tak będę go czuła w swojej pochwie. To ode mnie niezależne.”

Wraz z trwaniem stosunku i coraz silniejszym działaniem narkotyku wrażenia ulegają znacznemu nasileniu. „Penis czuje się większy, twardszy i w dziwny sposób ogumiony. Uczucie rozkoszy rozprzestrzenia się na całe ciało. Zaczyna się przepływ i odlot

Oczywiście, znajdą się także ludzie, którzy po marihuanie nie odczują żadnego podniecenia. I nic w tym dziwnego, nie ma bowiem substancji, które automatycznie wywołują podniecenie u każdego użytkownika. Negatywne skutki palenia marihuany: mężczyźni, którzy podczas seksu byli pod wpływem narkotyku, mówili o niemożliwości osiągnięcia orgazmu, nie mieli zaś problemu z erekcją, która trwała nawet dłużej niż zwykle, powodując nieorgazmiczne wibracje, które niektórym podobały się dużo bardziej niż dotychczasowe szczytowanie.

Bibliografia:

R. A. Wilson „Seks, Narkotyki i Okultyzm” Wyd Graffiti Bc, Toruń, 2002

T. Dimoff, S. Carper “Jak rozpoznać, czy Twoje dziecko sięga po narkotyki”, Elma Books, Warszawa 1994

Zofię Niedziółkę „Wpływ narkotyków na seksualność człowieka”: APS


Pozdrawiam technik :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A na mnie i moja żonę działa i to na dodatek rewelacyjnie.jeszcze jak sie wypije po kieliszku dobrego wina to juz całkiem. Polecam zrobić nastrój pościć dobra muze , wczuć sie w sytuację i zacząć grę wstępną ,ale nie 5 minut tylko z 20. A nie od razu joint i "ściągaj majty bede jebał"

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak ja ciałem ja godzinę i to ledwo doszlem a co dopiero dupczyć następna :P Zmiażdżenie :wesolych:

*„Kiedy palę marihuanę ze swoim chłopakiem, od razu czuję mrowienie w genitaliach. Może być w innym pokoju, a ja i tak będę go czuła w swojej pochwie. To ode mnie niezależne.”

To jest ciekawe:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+