Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Marihuana a SEKS


technik

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Siema Wam jestem nowy ale mam jaja zeby cos napisac w tym temacie... Otóz cos jest w tym prawdy co zawarte jest w pierwszym poscie. Hmm nie wiem jak inni ale ja ze swoja kobieta robilismy to tyle razy po paleniu (oboje) ze teraz juz nie ma róznicy tzn. napewno są jakies inne doznania a nawet powiem wiecej wszyscy wiedza ze ze po MJ jest sie wyluzowanym tak wiec mozna sobie pozwolic na wiecej róznych "zboczen" albo spelnic jakies marzenia erotyczne... teraz to juz nie to samo co za pierwszym czy drugim razie po paleniu :) fakt cały stosunek trwa duzej ale z tym ze ciezko jest "dojsc" to juz raczej indywidualna sprawa kazdego z was. Jakas fajna muza (nastrojowa) kadzidełka :D przygaszone swiatło :P olejek do masażu i mozna działac :)

Pozdro wszystkich

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

gdyby tylko moja dupcia akceptowała MJ....:( A dokładnie wiem, że po paleniu człowiek jest napalony jak diabli. Ale mojej obiecałem że nigdy przy niej nie zajaram ani nie bede pod wplywem, dlatego chyba balbym sie zaryzykowac....A tak bardzo bym chciał :)

Nie żebym Cię jakoś bardzo namawiał ale czy musisz jej mówić, że paliłeś? Chyba że aż tak po Tobie widać no to co innego.

Ja bym zaryzykował, bo nie masz pojęcia ile tracisz a i ona pewnie będzie bardziej zadowolona z waszego życia seksualnego.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie żebym Cię jakoś bardzo namawiał ale czy musisz jej mówić, że paliłeś? Chyba że aż tak po Tobie widać no to co innego.

Ja bym zaryzykował, bo nie masz pojęcia ile tracisz a i ona pewnie będzie bardziej zadowolona z waszego życia seksualnego.

myśle o tym. ale jej inteligencja mnie przeraża :) mam wrażenie że te oczy od razu by wszystko zauważyły hehe. ale może kiedys spróbuje. ona jest bardzo pod tym względem konserwatywna, stąd moja ostrożność. boje sie jakie akcje by mi o to porobiła, a jakbym wpadl do niej na fazie to nawet SAM FAKT ze jestem nastukany przy niej POPSULBY mi fazę, badtrip i lipa. I nici z afrodyzjaku by były hehe. Mysle ze jako afrodyzjak MJ moze dzialac jedynie za dwustronna zgoda...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

heh to nie moja sprawa ale dać się tak omamić przez kobietę.. porażka

lubisz palić, to palisz, jeżeli jej nie pasuje to won, to nie ona ustala warunki, tak? oczywiście to jest moje zdanie i nie wnikam w czyjeś związki :)

Weź lepiej tak nie pisz, bo jeszcze związek się rozpadnie przez MJ. :D

siergiej86:

A tak poważnie to dobrze, że masz konserwatywną i inteligentną dziewczynę. To prawdziwy skarb! W takim przypadku lepiej nie robić tego na siłę.

Myślę że przyjdzie na to czas i ona do tego "dojrzeje". Może warto by jej to jakoś racjonalnie wytłumaczyć, że Ganja to nie takie zło. Bo zakładając,

że będziesz z nią do końca życia (podkreślam zakładając) to trochę nie tak ukrywać przed nią tyle czasu coś co sprawia Ci dużą przyjemność, a nie szkodzi waszemu związkowi i mogłoby być nawet sposobem do jeszcze głębszych doznań. Wydaję mi się, że jesteś na tyle mądry że sam w końcu jej to wyperswadujesz.

Pozdro i powodzenia :blant:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja na poczatku po MJ mialem problemy, bo pewna czesc ciala odmawiala wspolpracy. Pomimo podniecenia byla wiotka :mad:

Jednak od jakiegos czasu nie mam z tym problemow. Naprawde wszystko wydaje sie jakby trwalo godziny. O wiele dluzej mozna sie kochac. Z tym ze mam duze problemy zeby skonczyc. Za to dziewczyna jest w niebowzieta ;)

Przede wszystkim rewelacyjne odczucia przy grze wstepnej. To na prawde potrafi przeciagac sie baaaardzo dlugo. Polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+