Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Marihuana a SEKS


technik

Recommended Posts

Musiałem odkopać...

W ogóle elo wszystkim tutaj zgromadzonym i tym nie zgromadzonym palącym w fotelach itd... :zbakany:

Otóż tak, po mj uprawiałem już sex i powiem tak jak każdy, że jest zajebiście, dłuższy stosunek itd.

Ale mam problem ;/ Wczoraj po 3 piwach gdzie nic mi nie było, no zaczeliśmy z laską ten teges, smyru smyru pała stoi jak lufa od czołgu i jak już mam nakładać kondoma to porażka frendzel zasypia i ch*j... :( I jak widze takie coś to sie wku****m od razu pierdolłem tym kondomem i ch*j...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...

Na mnie mj działa zajebiście afrodyzująco. To czasem jest minus bo na fazie poprostu nie moge sie skupić, tak silny popęd czuje. Sex zaś jest cudowny, wszystko czuje milion razy mocniej, no i dochodze też dłużej albo wgl. W sumie podczas sexu pod wpływem mj nawet jakoś nie za bardzo zależy mi na orgaźmie, tylko zeby to trwało... Hm, jak jestem zjarany sam i sobie fantazjuje, to głównie na bardzo ostro, ale jak już jestem z dziewczyną to wole tak powolutku, leniwie, czule..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+