Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Canna Terra Flores + Pk13/14


Muhamat_Alii

Recommended Posts

Witam szanownych growerów mój problem polega na tym że jestem w trakcie pierwszego mojego indoru i mam problem jak dawkować nawozy ...

Moje nawozy to

Canna Terra Flores i Pk13/14 Hesi do gleby i kokosu i Supervit Hesi .

Starczą te nawozy do końca czy muszę jeszcze dokupić planton K ?

Moje roślinki są już w 3 tygodniu Flo i powinienem rozpocząć dawkowanie Pk 13/14 z tego co jest napisane na produkcie . Moje planty podlewam wodą żywca o rególowanym ph 6.7-6.5 .

Teraz moje pytanie . Czy bez problemu mogę mieszać Canna Terra Flores z Pk 13/14 w normalnych dawkach jakie są na opakowaniu i nie popali mi roślin ? . Czy ktoś stosował taką kombinację tych dwuch specyfików ? Jeśli tak to w jakich proporcjach je mieszał razem ze sobą .

jeśli ktoś może niech napisze dawkowanie w taki sposób .

3 tydzień 25ml CTF i 2ml Pk 13/14 na 5L
3 tydzień 30ml CTF i 4ml Pk 12/14 na 5L.... itp itd .

Dzięki i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jo :)

tez mam pk 13/14 od Hesi i Super Vit, ale nie mam canna tera flores. Ostatnio dalem troszeczke wieksza dawke plantonu k + normalna dawke pk 13.14 + super vit i nie popalilo roslin, tez byly jakos w 3 tygodniu flo. nastepne podlanie zrobilem sama woda + super vit. a nastepne juz planuje planton k + zwiekszyc dawke pk tak jak na opakowaniu + super vit. Mysle ze mozesz podalac tymi specyfikami, tylko wiadomo ostroznie :) powodzenia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

otóż tak, jesli masz pk 13/14 to nawet WSKAZANE jest stosowanie tego nawozu z innym na flo. Tak nawiasem mowiac powinno pisac nawet w info. na podstronie produktu ze "Stosować łączenie z nawozami podstawowymi".

co do łączenia tych 2 nawozów i dawkowania, to mozesz dawac na to normalna dawke terra flo z mniejsza dawka pk, za tydzien to samo tylko ze z wieksza dawka pk. Ogolnie wiecej nie znaczy lepiej, wiec musisz uwazac zeby nie przesadzic wiec lepiej wstrzymac takie próbowanie w miejscu gdzie widzisz ze taka dawka sluzy roslinie i jest przez nia dobrze przyswajalna:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+