Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

seedbank | cannabis.fr.pl - stary temat


Gość

Recommended Posts

a w czym problem żeby zadzwonić i zapytać ? naprawdę nie ma co się bać, bo obsługa jest imo bardzo profesjonalna. A co do cen to warto zadzwonić, ja brałem ostatnio packa i nie dość ze dałem 15zł mniej niż pisze na stronie to jeszcze przesyłka była wliczona.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

SUPER BANK.ROBILEM WIELOKROTNIE ZAKUPY TAM I NIGDY SIE NIE ZAWIODLEM.BARDZO DOBRY KONTAKT,BARDZO SZYBKA WYSYLKA,I JAKIS FAJNY MALY GRATISIK.SZKODA TYLKO ,ZE NIE MA MOZLIWOSCI ZAKUPU Z DUTCH PASSION PAKIETOW 5 REGULAR,I TO ZE OFERTA Z NIRVANY JEST DOSC MOCNO OKROJONA W STOSUNKU DO STRONY PRODUCENTA I AKTUALNYCH PRODUKTOW.

GORACO POLECAM TEN BANK I POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

witam od 6 lat kupuje tylko u was nasiona ,zawsze szybko dyskretnie i miło co do nasion też pierwsza klasa i tu moje pytanie bo kupiłem we wrześniu nasiona 2 x opakowanie auto mazar femi po siedem nasion jedno z nich było zniszczone ale to przebolałem ale co z resztą zostało 13 mazarów +(gratis dostałem 6 nasion nl ) jeden z mazarów wyszedł a reszta nie kiełkuje po 10 dniach porostu zaczynają gnić. W tamtym roku wysadziłem 7 auto mazarów i 7 pp wszystko wykiełkowało z reszta tak jak zawsze przez te lata a w tym roku jestem zszokowany z doświadczenia wiem ze po namoczeniu 24 h pestki do 4 dni po maks wypuszczały konkretny korzonek którego można było ładować w doniczkę a tu pękły wyszedł mały kiełek i zaczyna gnić . Nie chce zwrotu pieniędzy zresztą pewnie nie jest to możliwe ale chciałem zapytać dlaczego nie kiełkują są za stare? Czy mogę liczyć na jakąś rekompensatę pokroju podobnego jak auto mazar ale ze świeżych nasion. Nie zależy mi na pieniądzach bo to nie wszystko chcę po prostu dobrych pestek pozdrawiam i czekam na odpowiedź,dodaje załączniki .

Takiego e maila wysłałem 27.10.2012 do dziś nie dostałem odpowiedzi chcialem dodać ze sionka NL tez nie daja oznak życia więc z niedowieżaniem zucilem na wate swojego szczepa white russian z power plant i po 2 dniach trafiły juz do ziemi.Czyżby cannabis.fr.pl spadł z jąkością ? szkoda bo kontakt ,wysyłka i swego czasu nasiona były najlepsze .

 

Edit

Dziś dostałem odpowiedz od cannabis.fr.pl i prawdopodobnie będą składać reklamacje do producenta może nie będzie tak źle poczekamy na dalszy rozwój sytuacji.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+