Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

seedbank | cannabis.fr.pl - stary temat


Gość

Recommended Posts

Właśnie dzisiaj dostałem przesyłkę z cznnabis.fr i jak na razie jestem zadowolony zamówiłem
10 nasion big bud a w przecie do tego dostałem nasionko white wdow wszystko zapakowane w oryginalną saszetkę z amsterdamu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 10 miesięcy temu...

mi przyszła paczka w 1 Dzien !!! B) Polecam w 100% wczoraj wrzuciłem nasionka po poludniu zeby kielkowaly (na chusteczki) ale cos jeszcze zadno nie wykiełkowało pozniej dam znac jak sie ma sprawa z kiełkowaniem pozdro!!! aha i dostalem gezetke i nasionko WW F2 regular gratis ;]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

swego czasu zamawialem u niego paczuszke Graperfruit'a z FemaleSeeds, gratis dostalem nasionko WW ;0 swietny kontakt i blyskawiczna wysylka [ogolnie jestem zadowolony z nasionek], a jedyne czego mi brakuje i moge sie przyczepic to:

- mozliwosc kupowania nasionek na sztuki [mysle ze czesc osob rezygnuje z wlasnej uprawy m.in. ze wzgledu na koszt nasionek i nie kazdy od razu potrzebuje te 5 czy 10 sztuk]

- wiekszy wybor nawozow i dodatkow do uprawy [wiem wiem, to nie growshop ;P]

- lepszej witryny www, bo jakos nie lezy mi ta nawigacja na stronie [pozatym jest nieprawidlowo wyswietlana na 15" monitorze (800x600)]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

No wlasnie wczoraj mi przyszla przesylka od tego pana i musze powiedziec ze pelny profesionalizm, kupilem 4 feminizowane cinamony i dostalem do tego 2 pestki lowryder#1-white rihno hehe no i oczywiscie gazete.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+