Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Włochy i marihuana


wojtek1987

Recommended Posts

Marihuana jest zdepenalizowana, bodajże do 3 gramów, sprzedawanie jest zabronione, najlepiej jest w Watykanie bo tam w ogóle nie ma ustaw o przeciwdziałaniu narkomanii ;)

A kupić możesz u bocznego ciawareza który z resztą sam do ciebie podbije, najlepiej się kręcić koło dyskotek jeżeli są. Gdy byłem w Holandii to ciawarezy sami podbijali do mnie i pytali sie czy nie chce "czegoś mocniejszego" :joint::peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...

Jeżeli jedziesz centralnie nad morze to uwazaj na czarnuchów którzy sprzedaja niby grude a daja ci syf .Ale jak zobaczysz jakiegos pakistana to podbij i mu tylko powiedz smooke i on juz wie o co ci chodzi .Bo włosi to raczej preferują w grudzie choc nie powiem bo skn tez jest dobry jezeli masz dobre dojscie .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Witam

pracowalem we włoszech dwa miechy , czekolady tam jest full , kwiatki rownież tylko drozej jak pamietam 12 euro jakos bylo , a za czekolade to nie wiem ile za 1 g bylo bo zawsze kupywalem 10g za 50euro , jakos tak bylo.  jak raz bralem za 200 to byla kostka większa od paczki fajek , chyba 50 g albo wiecej

Bless ;-)

 

 

 

ps:sory za błędy troche jestem pod pity i nawety nie patrze  .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+