Skocz do zawartości
thc-thc

grower

THC + Alkohol


kyfor

Recommended Posts

Mój najlepszy sposób na zajebiście przyjemny i porządny chillout to jeden, góra dwa browary a potem dopiero sort dobrej jakości w ilości bliżej nieokreślonej, czasem starczają trzy lufy we dwóch, a innym razem sztuka bądź więcej. Generalnie nie jestem fanem alkoholu, ale jak już napisałem jeden, max 2 browary przed paleniem i jest naprawdę bogato.

Polecam spróbować mojej metody, na mnie działa świetnie, ale wiadomo na różnych ludzi rożnie działa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • Replies 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja tam srednio lubie mieszac, ale jak slaba bomba to trzeba sie doprawic :P

ogolnie ostatnio na fajnej fazie jak napilem sie piwa to myslalem ze to wypluje :P doslownie nigdy nie pilem tak gorzkiej rzeczy haha, ale po kilku glebszych lykach i paru gryzach pizzy przeszedl mi wstret, chociaz dalej wydawalo mi sie bardziej gorzkie niz zwykle :P

:zmiazdzony:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mój najlepszy sposób na zajebiście przyjemny i porządny chillout to jeden, góra dwa browary a potem dopiero sort dobrej jakości w ilości bliżej nieokreślonej, czasem starczają trzy lufy we dwóch, a innym razem sztuka bądź więcej. Generalnie nie jestem fanem alkoholu, ale jak już napisałem jeden, max 2 browary przed paleniem i jest naprawdę bogato.

Polecam spróbować mojej metody, na mnie działa świetnie, ale wiadomo na różnych ludzi rożnie działa.

Pozdrawiam

ciężko się nie zgodzić.. ja mam to samo, z tym, że bronki można zastąpić np. kilkoma kieliszkami wódy ale to tak ilość alkoholu ma być taka by dała jakby podkład pod high ziółka. ogólnie miksy są spoko ale to na jakiś dużo osobowych melanżach a tak to bez miksów :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 5 miesięcy temu...

W ostatnim czasie praktycznie za każdym razem jak paliłem to przy okazji wypijałem 2-4 piwa. I co muszę powiedzieć, niestety zioło przestało dawać mi tyle radości ile dawało kiedy tylko paliłem. Faza jest częściowo przysłonięta przez alkohol, po ziole czuję tylko otępienie i nie ogarniam wszystkiego plus jakieś małe wkrętki.

Tak więc już nie lubię pić jak palę. Albo jedno albo drugie :]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 max. 2 piwka co by było czym popić na gastro :P

Większa ilość alco. lub wypicie przed zapalniem w moim przypadku może skończyć się:

Osobiście nie popieram takich mixów, typu 2 substancje działające na mózg w zupełnie inny sposób, innymi mechanizmami, trochę mi żal zdrowia. ;)
jak już mieszać thc to z substnacjami synergicznymi i cieszyć się czystym, mocny lotem bez zakłuceń. ^_^

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

mieszanie alko z mj jest przej**ne. teraz nie pije wogole, ale za wczesniejszych czasow probowalem. najpierw poszla flaszka na 2,no spoko, fajneie jest, pozniej podbijamy do kumpla, a tam jego brat kreci lola. na poczatku, nie ma mowy bo wiedzialem czym to grozi, ale kumpel dobrze umie namawiac:D spalilismy bata i coz- nie wiedzialem w ktora strone do domu...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+