Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

THC + Alkohol


kyfor

Recommended Posts

Browarki i palenie to taki fajny lajcik IMO tak jak szklanka dobrej whiskey z wodą/colą, ale wódka + palenie = mega pizda. Tylko trzeba dobre proporcje: ze 3-4 lufy i 3 szybkie szoty. Zajebista bania, z tym, że ma swoje wady bo później włącza się tzw. ssacz alkoholowy i zamiast miłej zielonej bani jesteśmy upici <_<

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dla mnie to też beznadzieja... pić i palić, Pare razy zapaliłem gdy byłem po ok 5 browarach to taka bania że podnieść się nie można a przy tym cholernie niedobrze

Popieram tylko palenie i popijanie jakimś smacnym napojem: najlepszy żywiec zdrój cytrynowy lub jabłkowy..... pycha

Dokladnie niesamowita przyjemnosc Reds Malinowy+lufa/lolek = I jak w nieskazitelnym niebie sie czujesz!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wódka + THC nie jest dla mnie zbyt fortunnym połączeniem. Jak jestem nabakany, wzdrygam się na samą myśl o piciu wódki, nie mówiąc już o zmaterializowaniu tych planów Wczoraj siedziałem na ławce na osiedlu i koleżka zagaja: "Dawaj się wódki napijemy, w plecaku mam, tylko popity brak, ale damy rade". Myślałem, że zwymiotuję w momencie gdy kończył wypowiadać te słowa. Bleh.

Inaczej się sprawa ma z browarkami. To wręcz pożądany i polecany miks Tylko różnie to bywa, raz piwo smakuje jak piach, raz normalnie.

Z innymi trunkami nie próbowałem mieszać. Raz tylko sobie zrobiłem na bani płatki - mleko + wino

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+