Skocz do zawartości
thc-thc

grower

THC + Alkohol


kyfor

Recommended Posts

Baka + wóda po niej odpada, jak już towarzystwo się popije troche wódą i zapali to jest ok, ale na odwrót nie- mam odruch wymiotny kiedy pomyślę o wódzie po bakaniu. Zimne piwo to co innego, byle z umiarem się może się skończyć komarem )dobranoc!_ kto pije i pali ten nie ma robali

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

U mnie jest dosyć podobnie z MJ , chodź co do wódki to raczej nie potrafie odmawiać.. :D

Browarki- miodzio, chodź zależy też wszystko dnia.

Jeżeli mam troche więcej pieniedz to mix gruby bonio + irlandzka whisky to szczyt marzeń wieczorkiem w domu.. :)

Każdy lubi inny stan i to jest piękne!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Ja tylko raz połączyłem mj i alko, ale w ilościach naprawdę wielkich, nie wspominam tego dobrze Nie dlatego, że źle się czułem, tylko na następny dzień miałem potwornego moralniaka po moich wyczynach, ale sądzę że przyczyną tego było przesadzenie z alko. Wyniosłem z tego zdarzenia dużą lekcję i nigdy więcej nie zdarzyła mi się powtórka. Jestem zdania, że te dwie rzeczy można ze sobą łączyć, ale z rozsądkiem (nie w moim przypadku), dlatego jak palę to nigdy nie piję.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+