Skocz do zawartości
thc-thc

grower

THC + Alkohol


kyfor

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja najpierw piłem, potem paliłem.

Śmiechawa i humory weszły katastroficzne. Wręcz płakaliśmy i dusiliśmy się z kumplami ze śmiechu (mimo, że ~2 godziny przed miałem kontrole drogową bedąc po dobrej setce wódki). Niestety jak już się uspokoiło, dostałem zapaści. Zero kontaktu przez pewien czas, delirka do tego stopnia, że by mi się zęby wykruszyły i niesamowite wychłodzenie organizmu. Gdy wróciłem do domu, chciałem jak najszybciej zasnąć, ale nie mogłem bo po zamknięciu oczu, ciągłe liczby i figury geometryczne przed oczami, dziwne obrazy. HORROR !!!!!

Nie wiem natomiast jak sprawa wygląda przy paleniu a potem piciu :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Lolek i piwko super sprawa!!! Najlepiej zwilżyć suche gardełko własnie browarkiem. Nie polecam gołdy ludziom którzy się chcą dobrze bawić i wszystko kontaktować ale jeśli chcesz zerwać klisze albo w najlepszym przypadku być bardzo mocno poturbowany to jak najbardziej wódeczka i bancik gwarantuje ci to. W moim przypadku jeśli wpije flaszeczkę wódki jeszcze nie jest źle ale jeśli do tego zapale śmiesznego papierosa to czuje się tak jak bym wypili jeszcze jedno butelkę. Dlatego polecam BRO i tylko BRO.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wczoraj na 18 kumpla piłem wóde, martini, carlo rossi i do tego jakiś likier :D Później zajaraliśmy 2 lufy na 3 to powiem wam że niezły hardkor. Po jakimś czasie się ogarnąłem i wjebałem z 5 szaszłyków, co śmieszniejsze ściągałem z nich tylko mięso hehe :D picie + palenie-tak :D Odwrotnie nie, alko mi nie smakuje :(

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 7 miesięcy temu...

Powiem wam chłopaki tak w duzej ilosci w wóda to nie idzie w parze , w sylwka zaczelismy pic wypilismy chyba z 4 litrówki i do tego z 10 batów o 22 byłem juz na kiblu bo do tego jeszcze mefedron żarlismy i było nie miło .Ale kila browarków i do tego joincik i jest super ale z wóda to jakos nie nie ..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Ja wczoraj się zmiażdzyłem ciekawą mieszanką

Zjarałem ze sztukę dobrej czarnej plasteliny, potem zrobiłem sobie drinka 1/3 zmrożonego spirytusu + zmrożona pepsi, mieszasz i popijasz. W ogóle nie czuć smaku spirytusu. Doprawiłem to fifeczką i od ziomka z domu wyjść nie mogłem
zicher w bani niesamowity

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+