Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Narkotyki będą rządzić światem


poin123

Recommended Posts

Z tym, ze sa to odmiany, ktorych i tak nie uswiadczysz na polskim czarnym rynku...

Nikt nie choduje odmian ciezkich w uprawie, dlugo dochodzacych, a na dodatek dajacych male plony. To one sa najdrozsze.

Nie zapominajmy rowniez, ze ceny w Polsce beda nizsze niz w Holandii. Prosty przyklad: czarnorynkowa wartosc jednego grama palenia w Niemczech to 15E.

Mniejsza cena niz Holandii, wieksza ilosc niz u dila, lepsza jakosc niz u dila, czyni bardziej atrakcyjnymi cenowo nawet te najrzadsze - obecnie niedostepne odmiany weedu.

zdr.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z tym, ze sa to odmiany, ktorych i tak nie uswiadczysz na polskim czarnym rynku...

Nikt nie choduje odmian ciezkich w uprawie, dlugo dochodzacych, a na dodatek dajacych male plony. To one sa najdrozsze.

Czyli dokladnie to co powiedzialem, zasada wolnego rynku, popytu, podazy. Im mniej czegos na rynku, tym wieksza cena.

Nie zapominajmy rowniez, ze ceny w Polsce beda nizsze niz w Holandii. Prosty przyklad: czarnorynkowa wartosc jednego grama palenia w Niemczech to 15E.

15x4,5(aktualny kurs)=67 zl ;)

Dyskutujemy o detalach tak na prawde, ceny beda zroznicowane, bedzie mozna kupic temat za 20pare zl, a rowniez taki po 60pare zl.

a w ogole to offtop

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A co by bylo gdyby ta wielka "mafia" ktora ma udzialy w tym ze jest nielegalna kazala polityka zalegalizowac i otworzyla by lagalne shopy przy tym i wiecej ludzi i ZDAJE mi sie ze czesciej by kupowalo weeda i wiecej by zarobili i nie kitrali sie z tymi hodowlami, nie mowie o uprawach (jesli myle pojecia poprawcie mnie).

I panstwo by zyskalo i ta cala "mafia" bo by mogli o wiele wiecej tego wyprodukowac jak i legalnie to sprzedawac. :) Nawet z tymi wszystkimi akcyzami itp itd.

Lecz sa to tylko moje przypuszczenia i nie mowie, ze tak by bylo napewno.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tzn. dużo osób nawet nie mowie o mafii itd. ale zwykłych ludziach, dla niektorych jest to spore ryzyko, ale także niezły start w życiu.

Legalizacja ma plusy jak i minusy, ale generalnie jestem za legalizacją i opodatkowaniem !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja marze o tym, żeby była legalizacja i nasze Państwo miało zastrzyk w postaci akcyzy, ale nie jestem pewien czy nasze społeczeństwo jest na to gotowe... nie wyobrażam sobie tego wiejskiego (z całym szacunkiem dla wsi), zapijaczonego bydła w polskim coffeeshopie - mogło by sie to skończyć tragicznie...

depenalizacja była by bardziej wskazana... póki co...

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+