Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Narkotyki będą rządzić światem


poin123

Recommended Posts

Moim zdaniem tez lepiej :D

 
Narkotyki będą rządzić światem
Lepiej je zalegalizować - uważają eksperci.
 
11 lat temu ONZ zobowiązała się do wygrania wojny z narkotykami w ciągu dekady, ale tę wojnę przegrała - pisze „New Scientist".
 
Nie udało się zlikwidować hodowli maku w Afganistanie, chociaż USA na walkę z narkotykami wydają rocznie ponad 800 mln dolarów - powiedział Richard Holbrooke, specjalny wysłannik USA do Afganistanu i Pakistanu.
 
Zdaniem specjalistów najlepszym przykładem absurdalnej walki ONZ z narkotykami jest właśnie sprawa konopi. Dzięki jej uprawom na rynek trafia około 80 proc. narkotyków. Według ekspertów z Beckley Foundation rządy powinny przede wszystkim przejąć kontrolę nad narkotykowym rynkiem, głównie przez odsunięcie od niego przestępców.
 
Tymczasem ONZ nadal sądzi, iż jedyną słuszna metodą jest wprowadzanie zakazów.
 
Poszczególne kraje muszą wprowadzić surowe zakazy lub całkowicie zalegalizować narkotyki - uważa Antonio Maria Costa, szef Biura ONZ ds. Narkotyków i Przestępczości.
http://www.sfora.pl/swiat/Narkotyki-beda-rzadzic-swiatem-a7067

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25
  • Created
  • Last Reply

Politycy to my, parlament jest odzwierciedleniem społeczeństwa, ja nie rozumiem w tym wszystkim postawy mediów przecież nie pracują tam sami idioci czemu nie ma w ogóle tego tematu, przecież to wygląda jak zmowa tv z mafią. Najważniejsze to przekonać paru sławnych ludzi do legalizacji, wtedy pójdzie gładko. Ja na przykład po marszu widziałem przebiegającego Korzeniowskiego i już miałem zagadać czy jest za legalizą i żeby powiedział coś na ten temat jak w tv będzie ale mi uciekł, szybki skubaniec. :D

Link to comment
Share on other sites

Jak ten rząd ma być normalny, jak połowa ludzi popierdolona.

Na tym forum tego nie widać, choć czasami zdarzają się upośledzeni analfabeci to jednak w większości piszą tu ludzie o otwartych umysłach i logicznych poglądach

trzeba informować, propagować, informować propagować

damy sobie radę bez TV :)

Link to comment
Share on other sites

Politycy to my, parlament jest odzwierciedleniem społeczeństwa

I te nie spelnione obietnice wyborcze, to odzwierciedlenie zmieniajacych sie pogladow spoleczenstwa, tak? :lol:

Widze w Was duzo negatywnych emocji i nienawisci do ludzi... Polowa ludzi nie jest popierdolona, polowa ludzi ma inne poglady od Was, ale maja do tego prawo, a Wasze poglady oni moga uwazac za po*****e i tak w kolko od dawien dawna, kazdy polak uwaza caly narod za pojebow i bydlo, a siebie za ta jasnie oswiecona elite...

Link to comment
Share on other sites

Niektórzy nie wiedzą co piszą, gdyby tak zlegalizować wszystkie narkotyki to strach by było na ulice wyjść, a bandy ćpunów ogarnęły by miasto. Moje zdanie jest takie: Posiadanie małych ilości Marihuany ( 3-10g ) dozwolone pod pewnymi warunkami ( zakaz palenia w miejscach publicznych chyba, że specjalnie do tego przeznaczonych; większe ilości/uprawy karane niebotycznymi grzywnami bądź wieloma godzinami prac społecznych ), a cała reszta tego świństwa jak amfetamina, heroina, metaamfetamina surowo zabronione i karane 3 razy gorzej niż teraz.

Link to comment
Share on other sites

Chyba nie wiesz o czym piszesz.

Zobacz jak wygląda prawo w Hiszpanii, większość używek jest legalna w małych ilościach, a ilość ćpunów nie wzrasta zbytnio.

Jeśli uważasz, że trawce naprawdę jest tak daleko do reszty narkotyków, to się mylisz.

Kto po legalizacji brałby heroine? Ludzie mają świadomość, że to strasznie uzależniająca używka, więc i tak nie będą jej używali. Jak ktoś nie chce brać, to go nie zmuszą.

Narkotyki są nieodłączną częścią społeczeństwa i zawsze będą dostępne. To, że będą legalne spowoduje zwolnienie miejsc w więzieniach dla prawdziwych przestępców.

Link to comment
Share on other sites

W Hiszpanii jest w porównaniu do nas dużo bezdomnych, żebractwa no i niestety na ulicach można spotkać często tzw. jonkies tzn. ćpunów 100%. Palą heroinę z folii alu i nie jest to zbyt zachęcający widok. Ludzie ci przypominają naszych rodzimych alkoholików - są tacy wysuszeni i mają zgniłe zęby. Sam ich wygląd jest najlepszą przestrogą. Ale to margines społeczny. Wielu Hiszpanów pali hash, mj i nie ma co ich porównywać do tamtych.

A co do naszych mediów to boją się jakiejkolwiek debaty n.t. używek. Są głusi na wszelkie argumenty ZA. A szkoda bo to one urabiają opinie wyborców. I tak koło się zamyka. Chyba jedyną szansą na wyrwanie się z takiego układu jest tworzenie mediów alternatywnych. Nie związanych koncesjami, prawem prasowym, nowymi zakazami prawnymi, gustem reklamodawców, układami politycznymi i innymi bzdurami. A więc - Internet, rozwija się on w tempie geometrycznym, każdy kto chce może mieć tu swoją stronkę, forum a nawet portal. Bez cenzury ale z prawdziwym waleniem kawy na ławę. Warunkiem najważniejszym jest tu jednak CHCIEĆ stworzyć takie nowoczesne i przyciągające ludzi źródło informacji.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

grower.com.plthc-thc.com

GROWSHOP HEMP.PL

seedstockers.com

growbox.pl


×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+