Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Piłka nożna

Pasiak

Recommended Posts

• Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Dobra ale jak temat o pilce noznej to niech sie wypowiadaja ludzie ktorzy interesuja sie pilka :smoke: a nie wpisy typu "ja nie lubie pilki" jak nie lubisz to sie nie wypowiadaj bo to jest temat dla tych co lubia pilke :picture: i odrazu mowie zeby nie bylo chamstwa w temacie bo beda bany :peace:

Ronaldo, czy ja napisałem, że nie lubię piłki, albo się nią nie interesuje? Nie wiem dlaczego usunąłeś posta.. to jest hydepark.. co Ci przeszkadzało? ;f

To, że nie kibicuje, żadnemu klubowi wcale nie znaczy, że się nie interesuje.. lubię, oglądam, grywam..

Dla mnie takie fanatyczne oddanie się klubowi nie jest normalne, bitki, palenie szalikow i wyzywanie.. bezsens.. ale z drugiej strony, doping jaki tworzy taka grupa jest niesamowity, a wewnątrz atmosfera nie do opisania.. szkoda, że odpowiedzialność ludzka w takiej grupie zanika.. ; )

edit: Chyba więcej napisałem o piłce w tym fragmencie niż Ty w dwóch postach, ale mniejsza większość.. ;f

Co do kibicowania, niestety nie ma warunków, czekam na Baltic Arena, wtedy będzie można pooglądać coś ;>

Czasami wpadam na mecze 3ligowej drużyny z mojej mieściny, ale to bardziej by spotkać znajomych..

A czasami z Lechią Gdańsk na wyjazd.. we Wrocławiu BAJKA, na takie mecze zawszę mogę jechać ;>

Usunolem bo jednak fajnie jak by wpisywali sie ludzie ktorzy maja cos do powiedzenia w temacie :elo: a nie ze kibicujesz wszsytkim hehe :wink: to tak jak by w temacie np o jakiejs odmiani ktos napisal "no fajna" dobra ale koniec offtopa :picture: :peace:

Moja kariera piłkarza zawodowego skonczyła sie kiedy zacząłem poznawać szerszy świat;-) na trampkarzach zakończyłem kariere, no moze pare meczy w juniorach ale tak bardziej 4fun niz dla czego kolwiek ;) mozer kiedys zorganizujemy mecz administracja VS userzy? :D z chęcią zobaczyłbym jak ^Ronaldo sie kiwa ;-)

Biało czerwone PASY wiesz co to znaczy!

CRACOVIA Kraków

I nie trzeba tłumaczyć!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

grower.com.pl

thc-thc.com

GROWSHOP HEMP.PL

seedstockers.com

growbox.pl

• Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+