Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Piłka nożna


Pasiak

Recommended Posts

Wisla KRK. przedwczoraj przeqrwila lige mistrzow z jakims frajerskim klubem z Estoni :shock: kiedy w koncu dorobimy sie klubu, ktory awansuje do LM? wkurzac mnie to zaczyna juz.

btw. Juz na 100% Ibrahimovic przechodzi do Barcelony - 45 milionow euro i Eto wzamian dla Interu :D Kozacki sklad ma barca.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Real jest najlepszy kibicuje Realowi 10 lat do tego z Polskich Warszawska Legia, Ronaldo co sie barcoą podniecasz ?? real ma benzeme HIguaina , Ronaldo kake według mnie barca w ym roku gowno pogra i ja nie widze Oficjalnego potwierdzenia TRansferu IBryy do barcy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

blancos, nie zauwazyles, ze real robi ten sam blad co pare lat temu? obrona chlopak, obrona. Zbroja sie w ofensywie a oborna z dupy. Znowu bedzie wiecej gwiazd niz pilkarzy hehe i tyle. Dla mnie Real upadl z odejsciem vicente del bosque i makalele (wg. mnie najlepszy defensywny pomocnik swego czasu)

A potwierdzenia nie ma, bo jeszcze transferu nie dokonano. Ale strony sie dogadaly i na 100 (no moze 99,9) bedzie ten transfer.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ronaldo, też niegdyś uważałem Makelele za najlepszego defensywnego pomocnika, obecnie jest nim wg. mnie Essien :), ja jestem od 6 lat kibicem Milanu. Od ćwierćfinału Ligi Mistrzów między Interem M. a Milanem i pamiętam, że jakiś piłkarz rozbił głowę Gattuso nogą a ten zawiązał głowę bandażem i grał dalej. :)

Niestety Milan w ostatnich sezonach zawodzi, Berlusconi nie chce dawać kasy na klub, chce żeby się wreszcie ustabilizował i sam się utrzymywał, więc na razie może Milan nie być tak potężny, ale myślę, że za trochę czasu znowu będą wielką potęgą :) (a przynajmniej mam nadzieję).

Najlepsze finały Ligi Mistrzów jaki w życiu widziałem to :

1. Liverpool - Milan 2005 (normalnie płakałem wtedy ;( )

2. Juventus - Milan 2003 (skakałem ze szczęścia :D)

3. Chelsea - Manchester 2008 (płakałem, bo nienawidzę ManU , najbardziej szkoda mi było J. Terry'ego :( )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+