Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Piłka nożna


Pasiak

Recommended Posts

my niepokorni , my nie lubiani !

z rodu sosnowca, my chuligani!

lejemy wszystkich, kiboli w Polsce!

palimy domy , gwałcimy żony !

a gdy do akcji , policja wkracza!

lejemy ku*wy , to nasza praca!

kocham zagłębie , fajną zabawę!

zrobić zadymę , zajarać trawe !

oooooo zagłębie , ooooooo sosnowiec! 8)

zagłębie sosnowiec!! lubię czasem na meczyk pojechać choć nie ma za bardzo na co patrzeć

po za tym nie interesuję się piłką praktycznie w ogóle nawet nie pamiętam kiedy grałem ostatnio :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 tygodnie później...
Biało czerwone pasy wiesz co to znaczy?

wiem... ale nie bede tu przeklinal 8)

Bo wisła jest jak legia zawsze jakimś fartem musi sie udać :PPasiak, święta racja hehe ;) pozdro !

fartem 4:1 to fart a ostatnie wyniki dwa razy 3:0? chyba to cos znaczy Zawsze nad wami! Kazdy to powie Wisełka rzadzi w Krakowie!

A co do tematu to mozna jedynie ubolewac nad nowa ustawa o imprezach masowych ktora ma za zadanie zniszczenia ruchu kibicowskiego w Polsce. Jesli chodzi o zakazy stadionowe wydawane przez kluby moge tylko wspolczuc Legii chociaz szczerze ich nie znosze to jednak patrzac na to co ITI robi z ich klubem to dramat :? oby nikogo to nie spotkalo.

Kibice wola bic sie i demolowac stadion bo jaki debil chcialby ogladac takie bagno!

Jeb** PZPN!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kaltenn, lepiej czasem przegrać niż być milicyjnym klubem ;)

tak prawda lepiej byc żydowskim klubem co?:D wiesz moze w pewnych latach Wisła była klubem policyjnym ale powiedz mi kto walczyl z ta milicja np w czasie stanu wojennego i w ogole strajkow w latach 80tych. Bo napewno tam nie bylo szalikow w paski... Proponuje troche poczytac historii i popytac starszych zanim napiszesz cos no ale propaganda dziala;D

Bez odbioru bo i tak nie dojdziemy do konsensusu.

:bigblant: wszystkim dobrym chlopakom 8)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+