Skocz do zawartości
thc-thc

grower

stany upalenia


Gość lolekk

Recommended Posts

3.Klatkowanie.

No te klatkowanie to będzie trudno wyjaśnić.... Znacie ten stan jak się człowiek budzi, przez 1-2 sek. ogarnia wszystko (gdzie jest, co robi, itp.)? To ja go miałem co sekunde... No żesz kur.. nie umiałem o niczym pomyśleć wiecej niż 1-2sek. (Po 10 minutach nauczyłem się pauzować to przez patrzenie w jeden punkt - dziwnie to wyglądało :shock:)

Też to miałem, ale się temu po prostu poddałem, nie przestraszyło mnie to. W moim przypadku wyglądało to trochę inaczej. Robiłem coś, potem była pustka :D i "budziłem" się minutę później nie wiedząc skąd się w ogóle wziąłem, potem mi się przypominało co robiłem tą minutę temu, ale zostawały luki. Dość dziwne uczucie, ale nawet mi się podobało. Pamiętam, że się z tego smiałem :D Ja to zwalczyłem poprzez patrzenie się na siebie w lustro :razz: Działało....

annlove

lewituje na kanapie i ze ni ch**a nigdy juz nie dojde do telewizora i nie ma sensu nawet wstawac.

Wspaniale tym zdaniem oddałaś rzeczywistość po MJ, hehe miaem polew przez 5 minut :D

Ahhh to ziółko.. coś wspaniałego :]

Pozdro dla wszystkich :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

moj stan upalenia wyglada tak :roll: :

Wiec tak po pierwszym i drugim kibelku nie mam nic ;) mam tylko ta swiadomosc ze juz w ten dzien palilem.. nastepne 2-3 odczuwam jak by w srodku mojego ciala lataly wszedzie mrowki te uczucie wzrasta im wiecej pale, zaczyna sie humorek i nawijka xD powyzej 4-5 kibelkow zaczyna sie interesujaco czuje jak moje powieki zaczynaja byc ciezkie i mam grubszy glos powyzej, 10-15 kibelkow czasami 20 (zalezy od dnia i towaru) mam w glowie chaos i zalezy jak sie wkrece w ta banie.. jedna bania(chaos) jestem jak warzywo tylko ze w inny sposob a druga bania(chaos) to mam rozne pomysly robie dziwne rzeczy itp czasami mam rozdwojenie jazni tak mi sie chociasz wydaje hehe :):wodna::wodna::wodna:

Pozdro :happy:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

U mnie jest tak że na początku nie czuję nic, włącza mi się zachłanność na palenie " nie siadło mi", ale tylko na chwilę, bo zaraz zaczynam robić ruchy... płynne ale powtarzające się (teledysk "la camisa negra" - coś takiego mam:D), kiedy przestaję to zawsze widzę coś na kolegach(np ze ktos wyglada jak malpa, ok nie widzę tego tak dokładnie na nim, tylko bardzo mi przypomina), zaczynam się śmiać i bawić się, TAK bawic się! włącza mi się świadomość przedszkolaka, wszystko jak za dawnych lat, i tak mija czas aż się uspokajam, i zaczynamy razem myśleć. Denerwuje mnie to ze jak rozkminiam (naprawdę mądre rzeczy) to nikt mnie nie słucha, ale z wzajemnościa hehe (Swoją droga pasuje kiedyś spisać jakąś myśl). Zaraz po fazie genialnych wywodów, zaczynam się śmiać jak głupi (teraz doslownie lapię śmiechawe z kolegami, sam nigdy nie palę)aż do zejścia. Kompletny chill-out, senność, którą to kończę to dłuuugim snem jak już tylko znajdę się w łóżku. A niedawno odkryłem nawet, że mogę zmieniać swoje stany emocjonalne (lepiej niż aktor normalnie) oraz, że potrafię wczuć się w świadomość słuchacza każdej muzyki która aktualnie leci w głośnikach. Ganja naprawdę wyrosła na grobie króla Salomona

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

to jest dobry stan - kiedy śmiejesz się z sam nie wiesz czego, śmiech powoduje łaskotanie w brzuchu.. i nie możesz się przestać śmiać.

kiedyś u ziomka po afterze wszyscy porozkładali się spać, po łóżkach, fotelach, podłodze..
nastała cisza..
a mi nagle zachciało się śmiać (nie wiem, może już miałem zaczątek jakiegoś snu czy coś)
i nie mogłem przestać. w sumie to było takie coraz głośniejsze chichranie
pare innych osób też zaczęło się śmiać, nagle ktoś pyta: z czego ty się właściwie śmiejesz?
ja na to: nie wiem!... no i parę minut tak się jeszcze śmialiśmy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+