Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

chłopie zmieniasz nr i nic nie wiesz :) nic ci nie udowodnią bo przeciez takie nazwisko jak Ty nie masz tylko Ty :) pozdro trzymaj sie i powodzenia w konfrontacji xD

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No i błędne koło - powie że ktoś korzystał z jego telefonu, to każą mu powiedzieć kto. Ja nic mądrego do powiedzenia w tej sprawie nie mam, ale wiem tylko że zmiana tel nic nie da (bo i tak będą temat tak drążyć, że w końcu dojdą o co chodzi).

Można tylko iść w zaparte że nie wiesz o co chodzi i nigdy nic od człowieka nie kupowałeś. Jego zeznania są nic niewarte i na ich podstawie nikt nic ci nie zrobi. Ważne żebyś ty nie zaczął sypać, bo jak cię zaczną ciągnąć z język, to nie przestaną. Musisz się przygotować na nieprzyjemności, ale jeśli zaczniesz gadać, to sam się wkopiesz i przypniesz metkę konfidenta.

aha. i trzeba być skończonym d... żeby załatwiać interesy przez sms-y - dotyczy obu stron (diler trzyma smsy z nazwiskami O_O ). To była chyba pierwsza rzecz której się nauczyłem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No dobra ale widzę ze dill się przyznał i strzelił z dupy nawet klientów nie wiem a czy trzeba być na takiej rozprawie i czy trzeba udzielać informacji czy nie można zachować milczenia i odmówić zeznań? Lepiej przed sądem nie kłamać bo za składanie fałszywych zeznań tez jest odpowiedzialność trzeba to jakoś rozkminić

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+