Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

musisz być podejrzany, sa wypowiedzi na ten temat w dziale "Prawo i Bezprawie". Możesz się stawiać :police: ale nie wiadomo jaka ku**a i co mu odjebie ( może cie zawieść na komendę )

Stoi 3 typów, koło 24.00, za lokalem, jara szlugi i się śmieje:P dla nich to jak najbardziej powód do trzepania jak widać...

Mają prawo do takiego małego "trzepanka" tzn, nie zdejmują Ci butów etc, ale zawartość torby, kieszenie, co tam się da.

Jakbyśmy odmówili, albo by spałowali i to nie problem dla nich by nas na komendę zawiezć przecież Ci jebani idioci nie mają nic lepszego zwykle do roboty.

Dzięki za odpowiedzi, każda (oby pozytywna) jest pomocna, i troche mnie dystansuje do całej sprawy.

Czemu oni z nami walczą.. przegramy wiele bitew mam nadzieję że nie wojnę

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Słuchaj ziomek :D puszczasz dobrą ścieme że niewiesz co się stało? że nie paliłeś tego że poprostu nie raz częstowałeś się papierosami na imprezie i może to z tego, albo że ktoś obok Ciebie palił(oczywiście nie znasz typa). I nie mogą Ci nic zrobić w 100% . TO że testy to gó**o, jedynie teraz musisz uważać możesz mieć ogon albo coś, w szkole będą kontrole itp.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dejman to to jest nic w porównaniu z tym co ja mam... Ja mam przypał za uprawę marihuany (4 rośliny), do tego w chacie znaleźli 1 głowe palenia... Także mi zabrali telefon i odzyskam go chyba dopiero po sprawie w sądzie jak zapłace grzywnę...Na szczęście nie byłem wcześniej karany, bo inaczej czekała by mnie ciepła cela w więzieniu... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z tego co czytałem chyba gdzieś tu na forum to policja musi podać powód kontroli osobistej więc podali wam jakiś powód czy nie ? :mad:

PRZESZUKANIE a KONTROLA OSOBISTA to dwie różne sprawy. Przeszukanie na miejscu mogą zrobić, zawsze znajdą powód. Osobista to już hardkor na komendzie, wchodzi z tobą do osobnego pomieszczenia, i wszystko razem z gaciami sciągasz, dobrze że byłem wtedy pod wpływem MJ bo bym chyba tam nie wyrobił

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+