Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

też miałe mniedawno przypał, psy mi zrobili wjazd i po uprawie... Znaleźli też w chacie 1 głowe jarania, ni kogo nie sypnąłem i też wypuścili mnie po kilku godzinach

A jaki dostałeś wyrok, jeśli można wiedzieć? Dziwi mnie to co mówicie, myślałem, że za uprawę małych ilości grozi do 2 a tu za 4 krzaczki od 3 do 5 lat w zawiasach. Przecież jeśli nie handlowałem to ten wyrok jest chory.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A jaki dostałeś wyrok, jeśli można wiedzieć? Dziwi mnie to co mówicie, myślałem, że za uprawę małych ilości grozi do 2 a tu za 4 krzaczki od 3 do 5 lat w zawiasach. Przecież jeśli nie handlowałem to ten wyrok jest chory.

Jak narazie to czekam na sprawę w sądzie <_< Jeszcze nie byłem karany więc pewnie skończy się na zawiasach, grzywna raczej też napewno i może godziny do odrobienia <_< Nawet mi ku**y zabrały telefon, że jest to niby "zabezpieczenie majątkowe", bo grozi mi grzywna... i To wszystko przez je***y internet, a box był tak dobrze schowany...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bo wcześniej zbytnio nie pomyślałem, że przez takie coś może być przypał... Zrobiłem sobie fotorelacje na forum.haszysz.com, na forum trawka.org zresztą też... I wpadłem chyba przez to, że na wszystkich forach gdzie jestem zarejestrowany (jest tych stron trochę) mam taki sam login... i myśle, że przez to mnie namierzyli jakoś... <_< Widziałem, jak policjant czytał sobie wydrukowane wszystkie strony mojej fotorelacji na forum.haszysz.com, nit mnie ze znajomych nie sprzedał na pewno...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Szkoda, że tak skończyła się Twoja przygoda. Mam nadzieję, że nie dojebią Ci dużo. Wszyscy tylko zapewniają o pewności for a nawet jest temat na forum haszysz o tym jak jeden z użytkowników wyłapywał ip. Pozostaje tylko trzymać się zasady: nigdzie i nikomu nic nie mówić. Miałem uprawkę
i tylko przez internet miałem stres. Teraz już jestem w internecie i strach mnie przerasta dlatego nie zaczynam. Pozdrawiam i dziękuję za informacje.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Niby jaką poufność zapewniają fora? Psy to cw**e ale nie idioci (nie wszyscy) kombinują.. jak masz email którego używasz i tam zarejstrowałeś konto a podałeś prawdziwe dane to mozesz zostawić otwarte drzwi zeby psy nie musiały pukać... pewnie nawet sobie nie wyobrażacie, to czta nie jeden policjant. Strach sie bać, dobrze, że ja mieszkam w UK : )

A co do sypania-

ale niby co mial sypac?skad mial nasiona?ludzie dajcie luzu...mial planty i tyle,za to beknie ..proste

Nie pytają się go skąd masz nasionka tylko " kto na osiedlu dilluje to zmniejszymy Ci wyrok" Dają mu listę z ksywami, nazwiskami, nr tel i odznacza, nawet nie musi nic mówić a "Wy" pogrążacie sie w gównie nawet o tym nie wiedząc. Nie wszyscy to wiedzą ale 48h na dołku zmiękczy każdą "du*e", Proste... Ponadto psychika 17 latka jest bardzo podatna na stres, który w przypadku złapania jest prze ogromny, łatwo ulega wpływom i idzie na kompromisy a dopiero potem uświadamia sobie ze przez własna głupotę krzywdzi wsypanych ludzi.

Dochodząc do meritum uważajcie! bo wasza wpadka to (zazwyczaj) lipa dla innych.

Tyle ode mnie i cieszcie sie plantami.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+