Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

u mnie bylo tak pojechalismy z ziomkami po ciocie marysie kumpla skusila propozycja wujka wladka wiec wziol troche szukamy miejscowy jest!stojimy na polnej drodze kumpel zuca wuja na wage patrzymy auto jedzie ?rozkina opel vectra wsiadamy i cofamy juz mysle ze spierdolimy a oi swojimi szpanerskimi swiatelkami nam migaja pierwsze pytanie to:no dobra to przyznajcie sie ile macie i gdzie jak bedzie malo to bedzie miejsza kara my na to twardo ze nic nie mamy chwila gadki poczym jeden z nich przeszukuje woz szuka wszedzie znalazl wage otworzyl wujek przyklejony a on nic nawet paczke z wujem znalezli i albo byli na tyle glupi ale nie chcieli wiedziec co to jest bo przy wachaniu jeden z nich mowi ze to guma mietowa ;p i tak nas z wszystkim puscili

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no ja mialem pare przypałków ale obyło sie bez nieprzyjemnych konsekwencji jesli chodzi o starych to cos tam podejzewali ale nigdy sie nieskumali jak na fazie przychodzilem ;p opanowanie jest wazne hehehe

ja na fazie znajduje tyle tematow do gadania ze starymi, ze trudno mi wyjsc z ich pokoju ;D Wesoly tez jestem ale oni raczej nie wiedza czy marihuana jest z konopii ...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja na fazie znajduje tyle tematow do gadania ze starymi, ze trudno mi wyjsc z ich pokoju ;D Wesoly tez jestem ale oni raczej nie wiedza czy marihuana jest z konopii ...

Hahahah przez chwile pomyslalem ze Twoi starzy to Kaczynscy xD

Ja raczej tez nei mialem przypalow matula wie ze jaram tak wiec nie ma przypalu :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja na fazie znajduje tyle tematow do gadania ze starymi, ze trudno mi wyjsc z ich pokoju ;D Wesoly tez jestem ale oni raczej nie wiedza czy marihuana jest z konopii ...

Buhaha ale pompa z tego textu heh

Mnie nigdy nie złapała za rękę bo zacząłem palić nałogowo rok temu w styczniu, a mam już odpowiednio dużo lat żeby sie nawet przyznać heh. Ja też gadam po spaleniu z mamO, a jak coś to kropla w oko i git. Moja starsza tez chyba nie wiem czy marihuana jest z konopii.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Gandzior89

mialem taka sama sytuacje i wcale nie musial sypnac.. wypuscili go i moze czekac na rozprawe nie jest powiedziane ze musza go zamknac do aresztu.. ile mogl by dostac to zalezy czy byl karany itp.. i jaka ilosc mu znalezli i jakie zazuty ma postawione

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+