Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A ja mam sposób na to .Żonka ma folię aluminiową taką do zawijania np. chlebka do pracy

odrywam kawałek składam w prostokąt i nawijam na ołówek. Po ściągnięci jest fifka. Wkładam zioło lekko zgniatam końcówkę i jaram .Po wypaleniu po prostu wyrzucam.Pomysł się zrodził jak chciałem przyjarać a fifka mi się stłukła. Taka jednorazówka ma zalety .Nie capi starym ziołem

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

pare osób moze potwierdzic, na marszu podczas brania bucha przyjechali ci co to zawsze nie w pore sie zjawia, jeb faja do kieszeni i przeszukanko, znalezli, pogrozili postraszyli, wzieli tylko nasiona z portfela i dali zyc, a 6 (moze wiecej) psów ludzi w jednym miejscu to troche kiepsko znalezc;/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witam nie wiem czy dobry dzial jak zly to prosze przeniesc....
otoz dalem babci kubeczki i mowielem jej zeby wystawiala na slonce jak bedzie jak pytala sie co to to mowilem ze to sa kwiatki kolegi i mowi mi dzisiaj ze jak wynosila na pole to policja podjechala i pytala sie tam o sasiada... na sam koniec zapytali co to jest a ona do nich ze jakies kwiatki a oni czy to nie czasem konopia....
co mam zrobic ?: | mam 5 krzaczkow posadzonych w tamtym tygodniu w czwartek sa chyba za male zeby je dawac do ziemi ...
prosze o jakas odp
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

siema mam problem... zlapali mnie z 1,2g baki... dyra mnie przeszukala i znalazla w szkole i mowila ze zadzwoni na policje... co mam z tym zrobic?:( jestem nie karany i mam 18 lat? zamkna mnie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+